Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч.

ReturnНазад

Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч.

Ціни на Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч.
target

не знайдено в м. Київ

target

не знайдено в м. Київ

Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч.: Характеристики

packageNum
1
0
Країна
Україна
Виробник
ТОВ Фарма Лайф
Код ATH
J07BG01
Діюча речовина
Вірус сказу
Фармгрупа
Противірусні вакцини. Вакцина антирабічна очищена, інактивована.
Дозування
2,5 МО
Форма
порошок
Температура зберігання
від 2 °С до 8 °С
Міжнародна назва
Rabies, inactivated, whole virus
Реєстрація
UA/15402/01/01 від 21.09.2021
Дозволи
[object Object],[object Object],[object Object],[object Object],[object Object],[object Object]
Рецепт
за рецептом
Термін зберігання
3 роки

Особливості прийому Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч.

Діти
за призначенням лікаря
Вагітні
за призначенням лікаря
Годуючі
за призначенням лікаря
Алергія
з обережністю
Діабет
дозволено
Водії
з обережністю
Увага!Увага!

Опис препарату Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч. створено на основі офіціальної інструкції до Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч. та представлено на сайті ZDOROVI.UA тільки з метою ознайомлення. Не слід використовувати опис як інструкцію для самолікування. Проконсультуйтесь з лікарем перед покупкою Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч. та памʼятайте, що самолікування може бути небезпечним для Вашого здоровʼя!

Інструкція перевіренаІнструкція перевірена та затверджена фахівцем
Роксолана Коновалова

Роксолана Коновалова

практикуючий провізор, фармацевт вищої категорії, спеціальність - фармація, консультант ZDOROVI.UA

Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч.

Коротка інструкція із застосування для

print
share
composition

Склад

діюча речовина: rabies, inactivated, whole virus;

Одна доза (0,5 мл) відновленої вакцини містить інактивований вірус сказу, штам РМ, виготовлений на культурі клітин Веро, – не менше 2,5 МО;

допоміжні речовини: мальтоза – 5 %, альбумін людини – 1 %;

консервант: тіомерсал – 0,01 %;

розчинник: натрію хлориду розчин для ін’єкцій 0,3 % – 0,5 мл.

Вакцина містить сліди неоміцину сульфату.

testimony

Показання

Профілактична імунізація (преекспозиційна імунізація)

Рекомендовано особам, що за характером професійної діяльності належать до групи ризику, зокрема працівникам ветеринарних лабораторій, клінік та інших лабораторій, які працюють із типовим вірусом сказу; мисливцям; лісникам; спеціалістам ветеринарної медицини; працівникам боєнь; таксидермістам; особам, що виконують роботи з відлову і утримання бездомних тварин; працівникам притулків для утримання тварин; військовим; листоношам; дітям, які перебувають в постійному контакті із тваринами та мають високий ризик інфікування вірусом сказу.

Лікувально-профілактична імунізація (постекспозиційна імунізація)

Рекомендовано особам, що зазнали укусів, подряпин, ослизнення хворими або підозрюваними щодо захворювання на сказ тваринами.

composition

Протипоказання

Профілактична імунізація (преекспозиційна імунізація):

- гостре інфекційне або неінфекційне захворювання чи загострення хронічної хвороби (щеплення рекомендується відстрочити до видужання хворого);

- алергічні реакції на попереднє введення цього препарату, наприклад генералізований висип, набряк Квінке тощо;

- відома гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини (діючої або допоміжних речовин, в тому числі на неоміцин);

- вагітність.

Лікувально-профілактична імунізація (постекспозиційна імунізація):

- відсутні протипоказання до лікувально-профілактичної імунізації, оскільки сказ є летальним захворюванням.

Usage

Спосіб застосування

Спосіб застосування.

Доза для дітей та дорослих становить 0,5 мл для внутрішньом’язового введення.

Вакцина дозою 0,5 мл дорослим вводиться в дельтовидний м’яз плеча, дітям раннього віку – у верхню частину передньобокової поверхні стегна.

Не слід вводити вакцину в сідничний м’яз. Не вводити вакцину внутрішньосудинно.

Вакцинований повинен знаходитись під медичним наглядом не менше 30 хвилин. Кабінети для проведення щеплень повинні бути оснащені засобами протишокової терапії.

Дозування.

Профілактична імунізація (преекспозиційна імунізація)

Рекомендовано для профілактики сказу у осіб, що за характером професійної діяльності належать до групи ризику зараження вірусом сказу. Всім особам, що знаходяться під постійним ризиком зараження, наприклад, діагностичний, дослідницький та виробничий персонал лабораторій, що працюють з вірусом сказу, рекомендовано провести преекспозиційну профілактику (див. таблицю 1).

Таблиця 1

Схема щеплення (спосіб введення – внутрішньом’язова ін’єкція)

1-ша доза

День 0

2-га доза

День 7

3-тя доза

День 28

1-ша ревакцинація

Через 1 рік

Подальша ревакцинація

Кожні 5 років

Лікувально-профілактична імунізація (постекспозиційна імунізація)

Після підтвердженого контакту з твариною з підтвердженим або підозрюваним захворюванням на сказ щеплення рекомендується провести негайно. Лікувально-профілактична імунізація повинна проводитися під наглядом лікаря, тільки в антирабічному центрі та якомога швидше після контакту.

Лікувально-профілактичні заходи включають в себе місцеву неспецифічну обробку ран, імунізацію, а у разі потреби – пасивну імунізацію антирабічним імуноглобуліном. Заходи залежать від типу рани/ категорії ушкодження та статусу тварини, що завдала рану.

Надання першої допомоги: місцева обробка рани

Слід пам’ятати, що рану необхідно обробити якнайшвидше після укусу. Спершу рекомендується ретельно промити рану великою кількістю води з милом або дезінфікуючим засобом, а потім обробити 70 % етиловим спиртом/ спиртовим розчином йоду.

При лікувально-профілактичній імунізації вакцинований повинен перебувати під наглядом лікаря. Щеплення рекомендовано проводити згідно із нижчевикладеними настановами (див. таблицю 2).

Таблиця 2

Схема щеплення (спосіб введення – внутрішньом’язова ін’єкція)

1-ша доза

День 0

2-га доза

День 3

3-тя доза

День 7

4-та доза

День 14

5-та доза

День 28

Рекомендації ВООЗ щодо проведення лікувально-профілактичної імунізації (постекспозиційна імунізація) у невакцинованих осіб. Схема щеплення: доза 0,5 мл в день 0, день 3, день 7, день 14 і день 28, вводити шляхом внутрішньом’язової ін’єкції з урахуванням категорії ушкодження (див. таблицю 3).

У випадку категорії IІI (див. таблицю 3) призначається комбіноване лікування із одночасним застосуванням вакцини та антирабічного імуноглобуліну.

Таблиця 3

Рекомендації ВООЗ щодо проведення лікувально-профілактичних заходів залежно від категорії контакту та тяжкості травми у невакцинованих осіб

Категорія

Тип контакту з хворою на сказ твариною або з підозрюваною щодо захворювання на сказ домашньою або дикою твариною, або твариною, подальше спостереження за якою неможливе

Рекомендована тактика введення

І

Годування або дотик до тварини, контакт язика тварини із непошкодженою шкірою, контакт з тваринами без ослизнення шкірного покриву

Не призначається, якщо ознак захворювання у тварини не виявлено.

Якщо виникають сумніви, провести імунізацію відповідно до схеми, зазначеної в таблиці 1.

II

Ослизнення1пошкодженого шкірного покриву, незначні/дрібні укуси непокритих ділянок шкіри, укуси незахищеної шкіри, незначні подряпини, поверхневий укус2,3(але не голови, шиї, плечового пояса, плеча, передпліччя чи зап’ястя) або подряпини без кровотечі

Негайно зробіть щеплення відповідно до схеми, зазначеної в таблиці 2.

Припиніть лікувально-профілактичну імунізацію, коли за результатами спостереження за твариною протягом 10 днів чи у випадку гуманного знешкодження тварини та отримання відповідних результатів лабораторних аналізів стане відомо, що тварина була здоровою.

Місцева обробка рани.

III

Одиночні або множинні широкі / глибокі / трансдермальні укуси4,5,6/ подряпини, зокрема голови, обличчя, шиї, плечового пояса, плеча, передпліччя чи зап’ястя, або ослизнення слизових оболонок (у т. ч. ослизнення пошкодженого шкірного покриву)

Негайно починайте комбіноване лікування: вакцина одночасно із антирабічним імуноглобуліном відповідно до схеми, зазначеної в таблиці 2.

Припиніть лікувально-профілактичну імунізацію, коли за результатами спостереження за твариною протягом 10 днів чи у випадку гуманного знешкодження тварини та отримання відповідних результатів лабораторних аналізів стане відомо, що тварина була здоровою.

Місцева обробка рани.

1Ослизнення – попадання слини на шкіряні або слизові покриви безпосередньо від тварини (лизання) або через предмет, на якому могла бути свіжа слина.

2Укус – будь-яке пошкодження шкіряних або слизових оболонок, нанесене зубом тварини. До укусу прирівнюються пошкодження шкіряних або слизових оболонок будь-яким предметом (скальпелем, ножем), забрудненим мозком тварини або свіжою слиною.

3Поверхневий укус – укус, при якому пошкоджена шкіра та підшкірно-жирова клітковина до поверхневої фасції.

4Широкий укус – укус, при якому ушкоджений покрив шкіри більше 5 см.

5Глибокий укус – укус з пошкодженням поверхневої фасції.

6Трансдермальний укус – укус, при якому спостерігається виділення крові.

Додаткова пасивна імунізація в день 0.

В день 0 одночасно з вакциною необхідно ввести антирабічний імуноглобулін у разі ураження III категорії тяжкості.

Антирабічний імуноглобулін вводять у таких дозах: людський антирабічний імуноглобулін (HRIG) – 20 МО на 1 кг маси тіла або кінський антирабічний імуноглобулін (ERIG) – 40 МО на 1 кг маси тіла. Перед введенням гетерологічного (кінського) антирабічного імуноглобуліну (ERIG) необхідно перевірити індивідуальну чутливість пацієнта до кінського білка. Для отримання більш детальної інформації слід звернутись до інструкцій для медичного застосування препаратів людського антирабічного імуноглобуліну (HRIG) або кінського антирабічного імуноглобуліну (ERIG). Залежно від випадку (наприклад, на ензоотичних територіях) та від тяжкості ушкоджень і їхньої локалізації (слід враховувати те, чи пошкоджені нервові закінчення), а також із урахуванням того, що постраждалий не одразу звернувся до лікаря або у пацієнта наявний імунодефіцит, в день 0 може бути призначено 2 ін’єкції (одна доза вакцини та одна рекомендована доза антирабічного імуноглобуліну).

Щеплення осіб, що раніше були щеплені проти сказу

Якщо вакцинація проводиться раніше ніж через 5 років після первинної вакцинації (антирабічною вакциною):

Пацієнт має отримати дві серії ревакцинації: по одній дозі в день 0 і день 3 шляхом внутрішньом’язової ін’єкції.

Якщо ревакцинація проводиться пізніше ніж через 5 років після первинної вакцинації або неповної вакцинації, схема ревакцинації повинна бути такою:

П’ять внутрішньом’язових ін’єкцій в день 0, день 3, день 7, день 14 і день 28, у разі необхідності – із одночасним застосуванням антирабічного імуноглобуліну. На практиці, якщо остання ревакцинація проводилася більше ніж 5 років тому чи така ревакцинація була проведена неповністю, вакцинальний статус такої особи вважається сумнівним.

При проведенні імунізації на території України слід керуватися діючими нормативними документами МОЗ України.

Інструкція із застосування.

У флакон з вакциною перенесіть 0,5 мл розчинника, який йде у комплекті з вакциною. Плавними рухами збовтайте вміст флакона, поки не розчиниться порошок. Розчин повинен бути однорідним, прозорим і не містити нерозчинених часток.

Наберіть в шприц необхідну кількість розчину.

Відновлену вакцину ІНДІРАБ слід зберігати при температурі від +2 до +8 °С та слід використати протягом 6-8 годин після відновлення. Перед використанням добре струсити.

Після розведення вакцину ІНДІРАБ слід використати негайно.

Не використовуйте вакцину після закінчення терміну придатності.

Діти.

Вакцину застосовують за показаннями дітям (див. розділи «Показання», «Спосіб застосування та дози»).

Популярні питання

Нижче зібрані популярні питання користувачів сервісу Zdorovi.UA про Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч., а також відповіді на них.

Яка ціна на Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч.?

plus-icon
Ціни на Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч. в Україні починаються від 0.0 до 0.0, препарат доступний в 0 аптеках.

Від чого допомагає Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч.?

plus-icon
Показання препарату Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч.:

Профілактична імунізація (преекспозиційна імунізація)

Рекомендовано особам, що за характером професійної діяльності належать до групи ризику, зокрема працівникам ветеринарних лабораторій, клінік та інших лабораторій, які працюють із типовим вірусом сказу; мисливцям; лісникам; спеціалістам ветеринарної медицини; працівникам боєнь; таксидермістам; особам, що виконують роботи з відлову і утримання бездомних тварин; працівникам притулків для утримання тварин; військовим; листоношам; дітям, які перебувають в постійному контакті із тваринами та мають високий ризик інфікування вірусом сказу.

Лікувально-профілактична імунізація (постекспозиційна імунізація)

Рекомендовано особам, що зазнали укусів, подряпин, ослизнення хворими або підозрюваними щодо захворювання на сказ тваринами.

Яке дозування препарату?

plus-icon
Дозування Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч.: 2,5 МО.

Де можна ознайомитись з інструкцією до Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч.?

plus-icon
Інструкція Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч. завжди міститься в упаковці препарату. Також ви можете знайти необхідну інформацію на цій сторінці в блоці "Інструкція до застосування".

Який склад Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч.?

plus-icon
Зі складом Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч. можна ознайомитись нижче.

діюча речовина: rabies, inactivated, whole virus;

Одна доза (0,5 мл) відновленої вакцини містить інактивований вірус сказу, штам РМ, виготовлений на культурі клітин Веро, – не менше 2,5 МО;

допоміжні речовини: мальтоза – 5 %, альбумін людини – 1 %;

консервант: тіомерсал – 0,01 %;

розчинник: натрію хлориду розчин для ін’єкцій 0,3 % – 0,5 мл.

Вакцина містить сліди неоміцину сульфату.

Як приймати Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч.?

plus-icon

Спосіб застосування.

Доза для дітей та дорослих становить 0,5 мл для внутрішньом’язового введення.

Вакцина дозою 0,5 мл дорослим вводиться в дельтовидний м’яз плеча, дітям раннього віку – у верхню частину передньобокової поверхні стегна.

Не слід вводити вакцину в сідничний м’яз. Не вводити вакцину внутрішньосудинно.

Вакцинований повинен знаходитись під медичним наглядом не менше 30 хвилин. Кабінети для проведення щеплень повинні бути оснащені засобами протишокової терапії.

Дозування.

Профілактична імунізація (преекспозиційна імунізація)

Рекомендовано для профілактики сказу у осіб, що за характером професійної діяльності належать до групи ризику зараження вірусом сказу. Всім особам, що знаходяться під постійним ризиком зараження, наприклад, діагностичний, дослідницький та виробничий персонал лабораторій, що працюють з вірусом сказу, рекомендовано провести преекспозиційну профілактику (див. таблицю 1).

Таблиця 1

Схема щеплення (спосіб введення – внутрішньом’язова ін’єкція)

1-ша доза

День 0

2-га доза

День 7

3-тя доза

День 28

1-ша ревакцинація

Через 1 рік

Подальша ревакцинація

Кожні 5 років

Лікувально-профілактична імунізація (постекспозиційна імунізація)

Після підтвердженого контакту з твариною з підтвердженим або підозрюваним захворюванням на сказ щеплення рекомендується провести негайно. Лікувально-профілактична імунізація повинна проводитися під наглядом лікаря, тільки в антирабічному центрі та якомога швидше після контакту.

Лікувально-профілактичні заходи включають в себе місцеву неспецифічну обробку ран, імунізацію, а у разі потреби – пасивну імунізацію антирабічним імуноглобуліном. Заходи залежать від типу рани/ категорії ушкодження та статусу тварини, що завдала рану.

Надання першої допомоги: місцева обробка рани

Слід пам’ятати, що рану необхідно обробити якнайшвидше після укусу. Спершу рекомендується ретельно промити рану великою кількістю води з милом або дезінфікуючим засобом, а потім обробити 70 % етиловим спиртом/ спиртовим розчином йоду.

При лікувально-профілактичній імунізації вакцинований повинен перебувати під наглядом лікаря. Щеплення рекомендовано проводити згідно із нижчевикладеними настановами (див. таблицю 2).

Таблиця 2

Схема щеплення (спосіб введення – внутрішньом’язова ін’єкція)

1-ша доза

День 0

2-га доза

День 3

3-тя доза

День 7

4-та доза

День 14

5-та доза

День 28

Рекомендації ВООЗ щодо проведення лікувально-профілактичної імунізації (постекспозиційна імунізація) у невакцинованих осіб. Схема щеплення: доза 0,5 мл в день 0, день 3, день 7, день 14 і день 28, вводити шляхом внутрішньом’язової ін’єкції з урахуванням категорії ушкодження (див. таблицю 3).

У випадку категорії IІI (див. таблицю 3) призначається комбіноване лікування із одночасним застосуванням вакцини та антирабічного імуноглобуліну.

Таблиця 3

Рекомендації ВООЗ щодо проведення лікувально-профілактичних заходів залежно від категорії контакту та тяжкості травми у невакцинованих осіб

Категорія

Тип контакту з хворою на сказ твариною або з підозрюваною щодо захворювання на сказ домашньою або дикою твариною, або твариною, подальше спостереження за якою неможливе

Рекомендована тактика введення

І

Годування або дотик до тварини, контакт язика тварини із непошкодженою шкірою, контакт з тваринами без ослизнення шкірного покриву

Не призначається, якщо ознак захворювання у тварини не виявлено.

Якщо виникають сумніви, провести імунізацію відповідно до схеми, зазначеної в таблиці 1.

II

Ослизнення1пошкодженого шкірного покриву, незначні/дрібні укуси непокритих ділянок шкіри, укуси незахищеної шкіри, незначні подряпини, поверхневий укус2,3(але не голови, шиї, плечового пояса, плеча, передпліччя чи зап’ястя) або подряпини без кровотечі

Негайно зробіть щеплення відповідно до схеми, зазначеної в таблиці 2.

Припиніть лікувально-профілактичну імунізацію, коли за результатами спостереження за твариною протягом 10 днів чи у випадку гуманного знешкодження тварини та отримання відповідних результатів лабораторних аналізів стане відомо, що тварина була здоровою.

Місцева обробка рани.

III

Одиночні або множинні широкі / глибокі / трансдермальні укуси4,5,6/ подряпини, зокрема голови, обличчя, шиї, плечового пояса, плеча, передпліччя чи зап’ястя, або ослизнення слизових оболонок (у т. ч. ослизнення пошкодженого шкірного покриву)

Негайно починайте комбіноване лікування: вакцина одночасно із антирабічним імуноглобуліном відповідно до схеми, зазначеної в таблиці 2.

Припиніть лікувально-профілактичну імунізацію, коли за результатами спостереження за твариною протягом 10 днів чи у випадку гуманного знешкодження тварини та отримання відповідних результатів лабораторних аналізів стане відомо, що тварина була здоровою.

Місцева обробка рани.

1Ослизнення – попадання слини на шкіряні або слизові покриви безпосередньо від тварини (лизання) або через предмет, на якому могла бути свіжа слина.

2Укус – будь-яке пошкодження шкіряних або слизових оболонок, нанесене зубом тварини. До укусу прирівнюються пошкодження шкіряних або слизових оболонок будь-яким предметом (скальпелем, ножем), забрудненим мозком тварини або свіжою слиною.

3Поверхневий укус – укус, при якому пошкоджена шкіра та підшкірно-жирова клітковина до поверхневої фасції.

4Широкий укус – укус, при якому ушкоджений покрив шкіри більше 5 см.

5Глибокий укус – укус з пошкодженням поверхневої фасції.

6Трансдермальний укус – укус, при якому спостерігається виділення крові.

Додаткова пасивна імунізація в день 0.

В день 0 одночасно з вакциною необхідно ввести антирабічний імуноглобулін у разі ураження III категорії тяжкості.

Антирабічний імуноглобулін вводять у таких дозах: людський антирабічний імуноглобулін (HRIG) – 20 МО на 1 кг маси тіла або кінський антирабічний імуноглобулін (ERIG) – 40 МО на 1 кг маси тіла. Перед введенням гетерологічного (кінського) антирабічного імуноглобуліну (ERIG) необхідно перевірити індивідуальну чутливість пацієнта до кінського білка. Для отримання більш детальної інформації слід звернутись до інструкцій для медичного застосування препаратів людського антирабічного імуноглобуліну (HRIG) або кінського антирабічного імуноглобуліну (ERIG). Залежно від випадку (наприклад, на ензоотичних територіях) та від тяжкості ушкоджень і їхньої локалізації (слід враховувати те, чи пошкоджені нервові закінчення), а також із урахуванням того, що постраждалий не одразу звернувся до лікаря або у пацієнта наявний імунодефіцит, в день 0 може бути призначено 2 ін’єкції (одна доза вакцини та одна рекомендована доза антирабічного імуноглобуліну).

Щеплення осіб, що раніше були щеплені проти сказу

Якщо вакцинація проводиться раніше ніж через 5 років після первинної вакцинації (антирабічною вакциною):

Пацієнт має отримати дві серії ревакцинації: по одній дозі в день 0 і день 3 шляхом внутрішньом’язової ін’єкції.

Якщо ревакцинація проводиться пізніше ніж через 5 років після первинної вакцинації або неповної вакцинації, схема ревакцинації повинна бути такою:

П’ять внутрішньом’язових ін’єкцій в день 0, день 3, день 7, день 14 і день 28, у разі необхідності – із одночасним застосуванням антирабічного імуноглобуліну. На практиці, якщо остання ревакцинація проводилася більше ніж 5 років тому чи така ревакцинація була проведена неповністю, вакцинальний статус такої особи вважається сумнівним.

При проведенні імунізації на території України слід керуватися діючими нормативними документами МОЗ України.

Інструкція із застосування.

У флакон з вакциною перенесіть 0,5 мл розчинника, який йде у комплекті з вакциною. Плавними рухами збовтайте вміст флакона, поки не розчиниться порошок. Розчин повинен бути однорідним, прозорим і не містити нерозчинених часток.

Наберіть в шприц необхідну кількість розчину.

Відновлену вакцину ІНДІРАБ слід зберігати при температурі від +2 до +8 °С та слід використати протягом 6-8 годин після відновлення. Перед використанням добре струсити.

Після розведення вакцину ІНДІРАБ слід використати негайно.

Не використовуйте вакцину після закінчення терміну придатності.

Діти.

Вакцину застосовують за показаннями дітям (див. розділи «Показання», «Спосіб застосування та дози»).

Чи можна приймати Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч. при вагітності?

plus-icon
Згідно з інструкції до застосування Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч., прийом під час вагітності: за призначенням лікаря

Чи можна Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч. дітям?

plus-icon
Показання для дітей: за призначенням лікаря. Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем перед прийомом Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч. вашою дитиною.

Чи потрібен рецепт, щоб купити Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч. в аптеках України?

plus-icon
Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч. відпускається за рецептом.

Важливо! Обовʼязково отримайте консультацію лікаря перед тим, як купити Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч..

Процес купівлі Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч.

Знайдіть товар у каталозі
Крок №1

Знайдіть товар у каталозі

Введіть у пошук Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч. і клікніть на препарат. Якщо ви вже в картці товару і вам доступні характеристики - пропустіть цей крок.

Перевірте наявність і вартість
Крок №2

Перевірте наявність і вартість

Натисніть кнопку "Вибрати аптеку", встановіть місто і перевірте наявність Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч. у зручній для вас аптеці.

Бронюйте кілька препаратів
Крок №3

Бронюйте кілька препаратів

Якщо крім Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч. вам необхідно оформити бронь на інші препарати, використовуйте іконку "У список".

Виберіть аптеку
Крок №4

Виберіть аптеку

Щоб купити Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч., виберіть аптеку на мапі або в списку аптек, клікніть на неї, і товар додасться в кошик.

Перевірте кошик
Крок №5

Перевірте кошик

Перевірте, чи є Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч. та інші препарати в кошику, натисніть кнопку "Замовити" і вкажіть номер телефону.

Дочекайтеся підтвердження замовлення
Крок №6

Дочекайтеся підтвердження замовлення

Дочекайтеся СМС повідомлення з підтвердженням бронювання препарату Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч. і заберіть його в аптеці.

Купити Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч. в аптеках України можна зробивши бронь через сервіс zdorovi.ua. Забронювати Індіраб пор. ліоф. для розчину для ін. 0,5 мл фл. №1 з розч. можна в таких містах: та в інших населених пунктах України.