Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5

ReturnНазад

Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5

Ціни на Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5
331.00 - 846.50 грн.
target

знайдено в 44 аптеках

331.00 - 846.50 грн.
target

знайдено в 44 аптеках

Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5: Характеристики

Средня ціна 730.61 грн.
Категорія Інсуліни
Країна Україна
Виробник ПрАТ Індар
Код ATHA10AD01
Діюча речовина Інсулін людський
Фармгрупа Протидіабетичні засоби. Комбінація інсулінів короткої та середньої тривалості дії.
Дозування 100 МО/мл
Форма суспензія
Температура зберігання від 2°С до 8°С
Міжнародна назва Insulin (human)
Реєстрація UA/1533/01/01 від 08.05.2019
Рецепт за рецептом
Термін зберігання 2,5 року

Особливості прийому Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5

Дітидозволено
Вагітнідозволено
Годуючідозволено
Алергіяз обережністю
Діабетдозволено
Водіїз обережністю
Увага!Увага!

Опис препарату Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5 створено на основі офіціальної інструкції до Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5 та представлено на сайті ZDOROVI.UA тільки з метою ознайомлення. Не слід використовувати опис як інструкцію для самолікування. Проконсультуйтесь з лікарем перед покупкою Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5 та памʼятайте, що самолікування може бути небезпечним для Вашого здоровʼя!

Інструкція перевіренаІнструкція перевірена та затверджена фахівцем
Роксолана Коновалова

Роксолана Коновалова

практикуючий провізор, фармацевт вищої категорії, спеціальність - фармація, консультант ZDOROVI.UA

Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5

Коротка інструкція із застосування для Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5

print
share
composition

Склад

діюча речовина: інсулін людини рекомбінантний (25 % інсуліну в розчині, 75 % кристалічного протамін-інсуліну);

1 мл суспензії для ін’єкцій містить 100 МО інсуліну людини рекомбінантного (25 % інсуліну в розчині, 75 % кристалічного протамін-інсуліну);

допоміжні речовини: протаміну сульфат, м-крезол, фенол, цинку хлорид, натрію дигідрофосфату дигідрат, гліцерин, натрію хлорид, натрію гідроксид, кислота хлористоводнева концентрована, вода для ін’єкцій.

testimony

Показання

Для лікування хворих на цукровий діабет, які потребують інсуліну для підтримання нормального рівня цукру в крові.

composition

Протипоказання

Гіпоглікемія, підвищена чутливість до препарату ХУМОДАР К25 100Р та до будь-яких допоміжних речовин препарату, за винятком випадків застосування десенсибілізуючої терапії. Протипоказано внутрішньовенне введення.

Usage

Спосіб застосування

Дозування, графік введення та кількість ін’єкцій установлює лікар, виходячи з конкретних потреб і відповідно до кожного конкретного випадку. ХУМОДАР К25 100Р вводять шляхом підшкірної ін’єкції, але його також можна вводити і шляхом внутрішньом’язової ін’єкції, хоча такий спосіб введення не рекомендується. ХУМОДАР К25 100Р не можна вводити внутрішньовенно. Підшкірну ін’єкцію слід робити у плече, стегно, сідниці або живіт. Місце ін’єкції необхідно змінювати, щоб ін’єкції в одне й те саме місце не повторювалось частіше одного разу на місяць. При введенні лікарського засобу ХУМОДАР К25 100Р слід уникати введення голки у кровоносну судину. Після введення препарату не можна розтирати місце ін’єкції. З пацієнтами слід провести докладний інструктаж щодо методики виконання ін’єкцій. ХУМОДАР К25 100Р – це готова для застосування суміш розчинного та ізофан-інсуліну, яка була створена для усунення необхідності пацієнту самостійно змішувати лікарські засоби інсуліну. Потреба в інсуліні значно змінюється при нирковій або печінковій недостатності.

Картриджі. Картридж з препаратом потрібно перед використанням покачати 10 разів між долонями і 10 разів перевернути на 180° для перемішування його вмісту. Перед тим як вставити картридж у шприц-ручку, слід перевірити однорідність суспензії в ньому і в разі потреби повторити процедуру ще раз, як описано вище. Препарат після перемішування повинен мати вигляд однорідної суспензії молочного кольору.

Перед використанням шприц-ручки помити руки і продезінфікувати гумову мембрану картриджа.

Картридж призначений для використання тільки у шприц-ручках. При встановленні картриджа у шприц-ручку слід дотримуватися вказівок інструкції виробника шприц-ручки.

У разі, якщо у картриджі присутні повітряні бульбашки, слід тримати шприц-ручку голкою догори і, постукуючи по стінці картриджа, вигнати бульбашки на поверхню. Продовжуючи тримати шприц-ручку у вертикальному положенні, випустити через голку 2 одиниці інсуліну. Повторювати процедуру, поки повітря не вийде з картриджа і на кінці голки не з’явиться крапля препарату. Допускається наявність дуже дрібних бульбашок повітря, однак велика кількість бульбашок може вплинути на точність дози інсуліну при введенні.

Перед введенням інсуліну необхідно ретельно протерти шкіру у місці ін’єкції. Голку вводять на потрібну глибину в підшкірний шар, стежачи за тим, щоб не потрапити у вену. Не можна масажувати місце ін’єкції. Одразу ж після ін’єкції слід зняти голку зі шприц-ручки. Це забезпечить стерильність і попередить витікання інсуліну. Щоразу при наступних ін’єкціях процес перемішування слід повторити, не виймаючи картридж зі шприц-ручки. Перед кожною ін’єкцією необхідно стежити за тим, щоб на кінці голки була присутня крапля. Якщо препарат у картриджі майже закінчився та ведучий край плунжера знаходиться на кольоровій лінії чи вже за нею – не використовуйте його.

Перед ін’єкцією слід завжди перевіряти маркування картриджа, щоб переконатися, що назва і призначення інсуліну, який Ви використовуєте, відповідають призначеному Вам лікарем.

Флакони. Перед першим відбором інсуліну з флакона слід видалити пластмасову кришку, яка свідчить про те, що препаратом не користувались. Безпосередньо перед використанням суспензію ХУМОДАР К25 100Р необхідно добре перемішати, при цьому не повинна утворюватися піна, тому флакон катають між долонями. Після цього суспензія повинна стати однорідною та мати молочно-білий колір. Відповідно до обраної дози набрати у шприц повітря та ввести в інсуліновий флакон (не в рідину). Перевернути інсуліновий флакон разом зі шприцом та набрати відповідну кількість суспензії інсуліну. Видалити бульбашки повітря зі шприца. Місце ін’єкції продезінфікувати, сформувати складку шкіри і ввести голку під шкіру. Потім повільно ввести інсулін. Після ін’єкції обережно витягти голку зі шкіри, місце ін’єкції притиснути ватним тампоном та декілька секунд потримати. Не можна використовувати картридж/флакон з препаратом, якщо після перемішування не утворюється однорідна біла суспензія. Не можна використовувати картридж/флакон з препаратом, якщо після перемішування у ньому плавають білі пластівці чи на дні або на стінках картриджа/флакона помітний білий наліт у вигляді замерзлої маси. Картридж не пристосований для нового заповнення або для змішування його вмісту з іншими препаратами та інсулінами.

Перехід з інших препаратів інсуліну можна проводити тільки під контролем лікаря. Призначень лікаря (добове дозування інсуліну, дієта та фізична активність) хворий повинен дотримуватись ретельно.

Діти.

Дозування, графік введення та кількість ін’єкцій для дітей визначає лікар, виходячи з конкретних потреб у кожному конкретному випадку.

Аналоги для Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5

Показати ще

Купують з Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5

Популярні питання

Нижче зібрані популярні питання користувачів сервісу Zdorovi.UA про Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5, а також відповіді на них.

Яка ціна на Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5?

plus-icon

Ціни на Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5 в Україні починаються від 331.0 до 846.5, препарат доступний в 44 аптеках.

Від чого допомагає Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5?

plus-icon

Показання препарату Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5:

Для лікування хворих на цукровий діабет, які потребують інсуліну для підтримання нормального рівня цукру в крові.

Яке дозування препарату?

plus-icon

Дозування Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5: 100 МО/мл.

Де можна ознайомитись з інструкцією до Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5?

plus-icon

Інструкція Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5 завжди міститься в упаковці препарату. Також ви можете знайти необхідну інформацію на цій сторінці в блоці "Інструкція до застосування".

Який склад Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5?

plus-icon

Зі складом Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5 можна ознайомитись нижче.

діюча речовина: інсулін людини рекомбінантний (25 % інсуліну в розчині, 75 % кристалічного протамін-інсуліну);

1 мл суспензії для ін’єкцій містить 100 МО інсуліну людини рекомбінантного (25 % інсуліну в розчині, 75 % кристалічного протамін-інсуліну);

допоміжні речовини: протаміну сульфат, м-крезол, фенол, цинку хлорид, натрію дигідрофосфату дигідрат, гліцерин, натрію хлорид, натрію гідроксид, кислота хлористоводнева концентрована, вода для ін’єкцій.

Як приймати Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5?

plus-icon

Дозування, графік введення та кількість ін’єкцій установлює лікар, виходячи з конкретних потреб і відповідно до кожного конкретного випадку. ХУМОДАР К25 100Р вводять шляхом підшкірної ін’єкції, але його також можна вводити і шляхом внутрішньом’язової ін’єкції, хоча такий спосіб введення не рекомендується. ХУМОДАР К25 100Р не можна вводити внутрішньовенно. Підшкірну ін’єкцію слід робити у плече, стегно, сідниці або живіт. Місце ін’єкції необхідно змінювати, щоб ін’єкції в одне й те саме місце не повторювалось частіше одного разу на місяць. При введенні лікарського засобу ХУМОДАР К25 100Р слід уникати введення голки у кровоносну судину. Після введення препарату не можна розтирати місце ін’єкції. З пацієнтами слід провести докладний інструктаж щодо методики виконання ін’єкцій. ХУМОДАР К25 100Р – це готова для застосування суміш розчинного та ізофан-інсуліну, яка була створена для усунення необхідності пацієнту самостійно змішувати лікарські засоби інсуліну. Потреба в інсуліні значно змінюється при нирковій або печінковій недостатності.

Картриджі. Картридж з препаратом потрібно перед використанням покачати 10 разів між долонями і 10 разів перевернути на 180° для перемішування його вмісту. Перед тим як вставити картридж у шприц-ручку, слід перевірити однорідність суспензії в ньому і в разі потреби повторити процедуру ще раз, як описано вище. Препарат після перемішування повинен мати вигляд однорідної суспензії молочного кольору.

Перед використанням шприц-ручки помити руки і продезінфікувати гумову мембрану картриджа.

Картридж призначений для використання тільки у шприц-ручках. При встановленні картриджа у шприц-ручку слід дотримуватися вказівок інструкції виробника шприц-ручки.

У разі, якщо у картриджі присутні повітряні бульбашки, слід тримати шприц-ручку голкою догори і, постукуючи по стінці картриджа, вигнати бульбашки на поверхню. Продовжуючи тримати шприц-ручку у вертикальному положенні, випустити через голку 2 одиниці інсуліну. Повторювати процедуру, поки повітря не вийде з картриджа і на кінці голки не з’явиться крапля препарату. Допускається наявність дуже дрібних бульбашок повітря, однак велика кількість бульбашок може вплинути на точність дози інсуліну при введенні.

Перед введенням інсуліну необхідно ретельно протерти шкіру у місці ін’єкції. Голку вводять на потрібну глибину в підшкірний шар, стежачи за тим, щоб не потрапити у вену. Не можна масажувати місце ін’єкції. Одразу ж після ін’єкції слід зняти голку зі шприц-ручки. Це забезпечить стерильність і попередить витікання інсуліну. Щоразу при наступних ін’єкціях процес перемішування слід повторити, не виймаючи картридж зі шприц-ручки. Перед кожною ін’єкцією необхідно стежити за тим, щоб на кінці голки була присутня крапля. Якщо препарат у картриджі майже закінчився та ведучий край плунжера знаходиться на кольоровій лінії чи вже за нею – не використовуйте його.

Перед ін’єкцією слід завжди перевіряти маркування картриджа, щоб переконатися, що назва і призначення інсуліну, який Ви використовуєте, відповідають призначеному Вам лікарем.

Флакони. Перед першим відбором інсуліну з флакона слід видалити пластмасову кришку, яка свідчить про те, що препаратом не користувались. Безпосередньо перед використанням суспензію ХУМОДАР К25 100Р необхідно добре перемішати, при цьому не повинна утворюватися піна, тому флакон катають між долонями. Після цього суспензія повинна стати однорідною та мати молочно-білий колір. Відповідно до обраної дози набрати у шприц повітря та ввести в інсуліновий флакон (не в рідину). Перевернути інсуліновий флакон разом зі шприцом та набрати відповідну кількість суспензії інсуліну. Видалити бульбашки повітря зі шприца. Місце ін’єкції продезінфікувати, сформувати складку шкіри і ввести голку під шкіру. Потім повільно ввести інсулін. Після ін’єкції обережно витягти голку зі шкіри, місце ін’єкції притиснути ватним тампоном та декілька секунд потримати. Не можна використовувати картридж/флакон з препаратом, якщо після перемішування не утворюється однорідна біла суспензія. Не можна використовувати картридж/флакон з препаратом, якщо після перемішування у ньому плавають білі пластівці чи на дні або на стінках картриджа/флакона помітний білий наліт у вигляді замерзлої маси. Картридж не пристосований для нового заповнення або для змішування його вмісту з іншими препаратами та інсулінами.

Перехід з інших препаратів інсуліну можна проводити тільки під контролем лікаря. Призначень лікаря (добове дозування інсуліну, дієта та фізична активність) хворий повинен дотримуватись ретельно.

Діти.

Дозування, графік введення та кількість ін’єкцій для дітей визначає лікар, виходячи з конкретних потреб у кожному конкретному випадку.

Чи можна приймати Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5 при вагітності?

plus-icon

Згідно з інструкції до застосування Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5, прийом під час вагітності: дозволено

Чи можна Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5 дітям?

plus-icon

Показання для дітей: дозволено. Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем перед прийомом Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5 вашою дитиною.

Чи потрібен рецепт, щоб купити Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5 в аптеках України?

plus-icon

Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5 відпускається за рецептом.

Важливо! Обовʼязково отримайте консультацію лікаря перед тим, як купити Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5.

Процес купівлі Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5

Знайдіть товар у каталозі
Крок №1

Знайдіть товар у каталозі

Введіть у пошук Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5 і клікніть на препарат. Якщо ви вже в картці товару і вам доступні характеристики - пропустіть цей крок.

Перевірте наявність і вартість
Крок №2

Перевірте наявність і вартість

Натисніть кнопку "Вибрати аптеку", встановіть місто і перевірте наявність Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5 у зручній для вас аптеці.

Бронюйте кілька препаратів
Крок №3

Бронюйте кілька препаратів

Якщо крім Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5 вам необхідно оформити бронь на інші препарати, використовуйте іконку "У список".

Виберіть аптеку
Крок №4

Виберіть аптеку

Щоб купити Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5, виберіть аптеку на мапі або в списку аптек, клікніть на неї, і товар додасться в кошик.

Перевірте кошик
Крок №5

Перевірте кошик

Перевірте, чи є Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5 та інші препарати в кошику, натисніть кнопку "Замовити" і вкажіть номер телефону.

Дочекайтеся підтвердження замовлення
Крок №6

Дочекайтеся підтвердження замовлення

Дочекайтеся СМС повідомлення з підтвердженням бронювання препарату Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5 і заберіть його в аптеці.

Купити Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5 в аптеках України можна зробивши бронь через сервіс zdorovi.ua. Забронювати Хумодар К25 100Р сусп. для ін. 100 МО/мл картр 3 мл №5 можна в таких містах: Луцьк , Чернігів , Харків , Запоріжжя , Львів , Одеса , Кривий Ріг , Київ , Кропивницький та в інших населених пунктах України.