Return

Назад

Обмеження відповідальності

Платформа ZDOROVI.UA є інформаційним ресурсом і не несе відповідальності за якість або неналежне виконання своїх обов'язків аптеками. Ми не гарантуємо точність та повноту матеріалів, програм та послуг, які надаються на сайті аптеками-партнерами.

Компанія ZDOROVI.UA не є відповідальною за достовірність матеріалів, які розміщують аптеки-партнери. Ресурс може містити посилання на веб-сайти партнерів. Однак ми не несемо відповідальності за інформаційну точність, повноту, коректність розміщених матеріалів на їхніх сторінках, як і за законність безпосередньо ресурсу.

Однак ми прагнемо зробити пошук ліків простим, доступним та безпечним для кожного користувача, тому уважно підходимо до вибору аптек-партнерів. Якщо ви зіткнулися з несумлінністю партнера, представленого на платформі ZDOROVI.UA, ми постараємося надати посильну допомогу у вирішенні конфліктної ситуації та вживемо заходів, щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому

Також будемо вдячні за будь-яку інформацію про роботу сайту та програми ZDOROVI.UA, ваші зауваження та побажання допомагають нам стати кращими.

Пам'ятайте: самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я!