Роксолана Коновалова
практикуючий провізор, фармацевт вищої категорії, спеціальність - фармація, консультант ZDOROVI.UA
Рапімакс форте табл. №10
Опис препарату Рапімакс форте табл. №10 створено на основі офіціальної інструкції до Рапімакс форте табл. №10 та представлено на сайті ZDOROVI.UA тільки з метою ознайомлення. Не слід використовувати опис як інструкцію для самолікування. Проконсультуйтесь з лікарем перед покупкою Рапімакс форте табл. №10 та памʼятайте, що самолікування може бути небезпечним для Вашого здоровʼя!
Роксолана Коновалова
практикуючий провізор, фармацевт вищої категорії, спеціальність - фармація, консультант ZDOROVI.UA
діючі речовини: парацетамол, пропіфеназон; кофеїн;
1 таблетка містить: парацетамолу 250 мг, пропіфеназону 150 мг; кофеїну 50 мг;
допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, повідон, магнію стеарат, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію кроскармелоза, крохмаль кукурудзяний прежелатинізований, гідроксипропілцелюлоза
Симптоматичне лікування головного, зубного, менструального, післяопераційного і ревматичного болю; пропасних станів при застудних захворюваннях і грипі.
Підвищена чутливість до пірозолону та подібних речовин (феназону, амінофеназону, метамізону), а також до фенілбутазону, ацетилсаліцилової кислоти та до будь-якого компонента лікарського засобу.
Дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, порушення функцій печінки і/або нирок, вроджена гіпербілірубінемія, алкоголізм, панкреатит, гіпертрофія передміхурової залози; захворювання крові, виражена анемія, тромбоз, тромбофлебіт, лейкопенія, гостра гематопорфірія; виражені порушення функцій нирок, вроджена гіпербілірубінемія; стани підвищеного збудження; порушення сну; органічні захворювання серцево-судинної системи (виражене підвищення артеріального тиску, декомпенсована серцева недостатність, порушення серцевої провідності, пароксизмальна тахікардія, тяжкий атеросклероз, схильність до спазму судин, ішемічна хвороба серця, гострий інфаркт міокарда); тяжка артеріальна гіпертензія, глаукома, епілепсія, гіпертиреоз; літній вік (понад 60 років); тяжкі форми цукрового діабету; період вагітності або годування груддю; дитячий вік до 12 років.
Не застосовувати одночасно з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та впродовж 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО; протипоказано пацієнтам, які застосовують трициклічні антидепресанти або бета-блокатори.
Особливі заходи безпеки.
Препарат не можна застосовувати впродовж тривалого часу.
Під час лікування препаратом не рекомендується вживати надмірну кількість напоїв, що містять кофеїн (наприклад, чай, кава). Це може спричинити проблеми зі сном, тремор, відчуття серцебиття. Не перевищувати зазначені дози.
Не застосовувати з іншими препаратами, що містять парацетамол.
Бол-Ран Преміум застосовують перорально. Таблетки необхідно запивати достатньою кількістю рідини.
Дорослі:
1–2 таблетки як одноразова доза. Застосовувати не більш 3 разових доз на добу.
Діти віком 12–18 років.
1 таблетка як одноразова доза. Застосовувати не більш 3 разових доз на добу.
Тривалість лікування не повинна перевищувати 1 тижня. Не рекомендується перевищувати рекомендовану дозу.
Діти.
Лікарський засіб призначають дітям віком від 12 років.
Нижче зібрані популярні питання користувачів сервісу Zdorovi.UA про Рапімакс форте табл. №10, а також відповіді на них.
Симптоматичне лікування головного, зубного, менструального, післяопераційного і ревматичного болю; пропасних станів при застудних захворюваннях і грипі.
діючі речовини: парацетамол, пропіфеназон; кофеїн;
1 таблетка містить: парацетамолу 250 мг, пропіфеназону 150 мг; кофеїну 50 мг;
допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, повідон, магнію стеарат, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію кроскармелоза, крохмаль кукурудзяний прежелатинізований, гідроксипропілцелюлоза
Бол-Ран Преміум застосовують перорально. Таблетки необхідно запивати достатньою кількістю рідини.
Дорослі:
1–2 таблетки як одноразова доза. Застосовувати не більш 3 разових доз на добу.
Діти віком 12–18 років.
1 таблетка як одноразова доза. Застосовувати не більш 3 разових доз на добу.
Тривалість лікування не повинна перевищувати 1 тижня. Не рекомендується перевищувати рекомендовану дозу.
Діти.
Лікарський засіб призначають дітям віком від 12 років.
Важливо! Обовʼязково отримайте консультацію лікаря перед тим, як купити Рапімакс форте табл. №10.
Знайдіть товар у каталозі
Введіть у пошук Рапімакс форте табл. №10 і клікніть на препарат. Якщо ви вже в картці товару і вам доступні характеристики - пропустіть цей крок.
Перевірте наявність і вартість
Натисніть кнопку "Вибрати аптеку", встановіть місто і перевірте наявність Рапімакс форте табл. №10 у зручній для вас аптеці.
Бронюйте кілька препаратів
Якщо крім Рапімакс форте табл. №10 вам необхідно оформити бронь на інші препарати, використовуйте іконку "У список".
Виберіть аптеку
Щоб купити Рапімакс форте табл. №10, виберіть аптеку на мапі або в списку аптек, клікніть на неї, і товар додасться в кошик.
Перевірте кошик
Перевірте, чи є Рапімакс форте табл. №10 та інші препарати в кошику, натисніть кнопку "Замовити" і вкажіть номер телефону.
Дочекайтеся підтвердження замовлення
Дочекайтеся СМС повідомлення з підтвердженням бронювання препарату Рапімакс форте табл. №10 і заберіть його в аптеці.
Купити Рапімакс форте табл. №10 в аптеках України можна зробивши бронь через сервіс zdorovi.ua. Забронювати Рапімакс форте табл. №10 можна в таких містах: Харків , Запоріжжя , Київ та в інших населених пунктах України.
Copyright © 2021-2024 Zdorovi.UA