Аліна Шевченко
практикуючий провізор, фармацевт вищої категорії, спеціальність - фармація, консультант ZDOROVI.UA
Фаніган табл. №100 (10х10)
Опис препарату Фаніган табл. №100 (10х10) створено на основі офіціальної інструкції до Фаніган табл. №100 (10х10) та представлено на сайті ZDOROVI.UA тільки з метою ознайомлення. Не слід використовувати опис як інструкцію для самолікування. Проконсультуйтесь з лікарем перед покупкою Фаніган табл. №100 (10х10) та памʼятайте, що самолікування може бути небезпечним для Вашого здоровʼя!
Аліна Шевченко
практикуючий провізор, фармацевт вищої категорії, спеціальність - фармація, консультант ZDOROVI.UA
діючі речовини: парацетамол, диклофенак натрію;
1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, диклофенаку натрію 50 мг;
допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, повідон К-30, натрію кроскармелоза, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, жовтий захід FCF (Е 110).
– Гострий біль (м’язовий, головний, зубний, з локалізацією у хребті), при несуглобовому ревматизмі, ревматоїдному артриті, анкілозуючому спондиліті, остеоартрозі, спондилоартриті, гострих нападах подагри, первинній дисменореї, аднекситі, фаринготонзиліті, отиті.
– Посттравматичний та післяопераційний больовий синдром.
Гіперчутливість до диклофенаку, парацетамолу або до будь-якого іншого компонента препарату.
Гостра виразка шлунка або кишечнику; гастроінтенстинальна кровотеча або перфорація.
Кровотеча або перфорація шлунково-кишкового тракту в анамнезі, пов’язані з попереднім лікуванням нестероїдними протизапальними препаратами (НПЗП).
Активна форма виразкової хвороби/кровотечі або рецидивуюча виразкова хвороба/кровотеча в анамнезі (два або більше окремих епізоди діагностованої виразки або кровотечі).
Високий ризик розвитку післяопераційних кровотеч, незгортання крові, порушень гемостазу, гемопоетичних порушень або цереброваскулярних кровотеч.
Печінкова недостатність.
Ниркова недостатність.
Застійна серцева недостатність (NYHA II–IV).
Ішемічна хвороба серця у пацієнтів, які мають стенокардію та які перенесли інфаркт міокарда.
Пацієнтам, у яких у відповідь на застосування ібупрофену, диклофенаку, парацетамолу, ацетилсаліцилової кислоти або інших НПЗП виникають напади бронхіальної астми («аспіринова астма»), ангіоневротичний набряк, кропив’янка або гострий риніт, поліпи носа та інші алергічні симптоми.
Захворювання крові, порушення кровотворення нез’ясованого ґенезу, лейкопенія, виражена анемія.
Вроджена гіпербілірубінемія, синдром Жильбера.
Дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.
Запальні захворювання кишечнику (хвороба Крона або виразковий коліт).
Алкоголізм.
Лікування післяопераційного болю при аортокоронарному шунтуванні (або використання апарату штучного кровообігу).
Захворювання периферичних артерій.
Цереброваскулярні захворювання у пацієнтів, які перенесли інсульт або мають епізоди транзиторних ішемічних атак.
Дозу визначає лікар для кожного хворого індивідуально, залежно від віку пацієнта, характеру та перебігу захворювання, індивідуальної переносимості та лікувальної ефективності препарату. Препарат слід застосовувати у найменших ефективних дозах протягом найкоротшого періоду часу, враховуючи завдання лікування у кожного окремого пацієнта.
Дорослим та дітям віком від 14 років – по 1 таблетці 2-3 рази на добу після їди.
Інтервал між прийомами становить не менше 4 годин.
Тривалість лікування становить не більше 5-7 днів та залежить від перебігу захворювання.
Максимальна добова доза препарату для дорослих та дітей віком від 14 років становить не більше 3 таблеток.
Максимальний термін застосування без консультації лікаря – 3 дні.
Не перевищувати рекомендовану дозу.
Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол.
Діти.
Препарат протипоказаний дітям віком до 14 років.
Нижче зібрані популярні питання користувачів сервісу Zdorovi.UA про Фаніган табл. №100 (10х10), а також відповіді на них.
– Гострий біль (м’язовий, головний, зубний, з локалізацією у хребті), при несуглобовому ревматизмі, ревматоїдному артриті, анкілозуючому спондиліті, остеоартрозі, спондилоартриті, гострих нападах подагри, первинній дисменореї, аднекситі, фаринготонзиліті, отиті.
– Посттравматичний та післяопераційний больовий синдром.
діючі речовини: парацетамол, диклофенак натрію;
1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, диклофенаку натрію 50 мг;
допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, повідон К-30, натрію кроскармелоза, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, жовтий захід FCF (Е 110).
Дозу визначає лікар для кожного хворого індивідуально, залежно від віку пацієнта, характеру та перебігу захворювання, індивідуальної переносимості та лікувальної ефективності препарату. Препарат слід застосовувати у найменших ефективних дозах протягом найкоротшого періоду часу, враховуючи завдання лікування у кожного окремого пацієнта.
Дорослим та дітям віком від 14 років – по 1 таблетці 2-3 рази на добу після їди.
Інтервал між прийомами становить не менше 4 годин.
Тривалість лікування становить не більше 5-7 днів та залежить від перебігу захворювання.
Максимальна добова доза препарату для дорослих та дітей віком від 14 років становить не більше 3 таблеток.
Максимальний термін застосування без консультації лікаря – 3 дні.
Не перевищувати рекомендовану дозу.
Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол.
Діти.
Препарат протипоказаний дітям віком до 14 років.
Важливо! Обовʼязково отримайте консультацію лікаря перед тим, як купити Фаніган табл. №100 (10х10).
Знайдіть товар у каталозі
Введіть у пошук Фаніган табл. №100 (10х10) і клікніть на препарат. Якщо ви вже в картці товару і вам доступні характеристики - пропустіть цей крок.
Перевірте наявність і вартість
Натисніть кнопку "Вибрати аптеку", встановіть місто і перевірте наявність Фаніган табл. №100 (10х10) у зручній для вас аптеці.
Бронюйте кілька препаратів
Якщо крім Фаніган табл. №100 (10х10) вам необхідно оформити бронь на інші препарати, використовуйте іконку "У список".
Виберіть аптеку
Щоб купити Фаніган табл. №100 (10х10), виберіть аптеку на мапі або в списку аптек, клікніть на неї, і товар додасться в кошик.
Перевірте кошик
Перевірте, чи є Фаніган табл. №100 (10х10) та інші препарати в кошику, натисніть кнопку "Замовити" і вкажіть номер телефону.
Дочекайтеся підтвердження замовлення
Дочекайтеся СМС повідомлення з підтвердженням бронювання препарату Фаніган табл. №100 (10х10) і заберіть його в аптеці.
Купити Фаніган табл. №100 (10х10) в аптеках України можна зробивши бронь через сервіс zdorovi.ua. Забронювати Фаніган табл. №100 (10х10) можна в таких містах: Херсон , Ковель , Луцьк , Нововолинськ , Володимир , Рівне , Вараш , Сарни , Костопіль , Дубно , Житомир , Звягель , Овруч , Коростень , Бердичів , Бориспіль , Вишневе , Ірпінь , Боярка , Вишгород , Біла Церква , Буча , Яготин , Березань , Васильків , Обухів , Фастів , Бровари , Чернігів , Ніжин , Прилуки , Суми , Шостка , Глухів , Конотоп , Ромни , Охтирка , Чугуїв , Красноград , Лозова , Харків , Словʼянськ , Краматорськ , Запоріжжя , Львів , Трускавець , Стрий , Червоноград , Дрогобич , Самбір , Коломия , Івано-Франківськ , Калуш , Надвірна , Ужгород , Свалява , Мукачево , Кременець , Тернопіль , Сторожинець , Чернівці , Одеса , Подільськ , Чорноморськ , Ізмаїл , Білгород-Дністровський , Миколаїв , Первомайськ , Вознесенськ , Южноукраїнськ , Вінниця , Жмеринка , Тульчин , Могилів-Подільський , Хмельницький , Калинівка , Камʼянець-Подільський , Старокостянтинів , Умань , Черкаси , Корсунь-Шевченківський , Золотоноша , Полтава , Кременчук , Гадяч , Лубни , Миргород , Горішні Плавні , Нікополь , Павлоград , Новомосковськ , Тернівка , Дніпро , Жовті Води , Покров , Марганець , Кривий Ріг , Камʼянське , Знамʼянка , Світловодськ , Олександрія , Кропивницький , Київ , Софіївська Борщагівка , Сміла , Болград та в інших населених пунктах України.
Copyright © 2021-2024 Zdorovi.UA