Парацетамол капс. 500 мг №10

ReturnНазад

Парацетамол капс. 500 мг №10

Ціни на Парацетамол капс. 500 мг №10
24.80 - 34.39 грн.
target

знайдено в 605 аптеках

24.80 - 34.39 грн.
target

знайдено в 605 аптеках

Парацетамол капс. 500 мг №10: Характеристики

Діапозон цін
24.80 - 34.39 грн.
Средня ціна
29.27 грн.
priceBlister
29.27
packageNum
1
0
Країна
Україна
Виробник
ТОВ ФК Здоровʼя
Код ATH
N02BE01
Діюча речовина
Парацетамол
Фармгрупа
Аналгетики та антипіретики. Парацетамол.
Дозування
500 мг
Форма
капсули
Температура зберігання
від 5°C до 25°C
Міжнародна назва
Paracetamol
Реєстрація
UA/11685/01/01 від 15.08.2016
Дозволи
[object Object],[object Object],[object Object],[object Object],[object Object],[object Object]
Рецепт
без рецепта
Термін зберігання
2 роки

Особливості прийому Парацетамол капс. 500 мг №10

Діти
з 12-ти років
Вагітні
заборонено
Годуючі
дозволено
Алергія
дозволено
Діабет
дозволено
Водії
дозволено
Увага!Увага!

Опис препарату Парацетамол капс. 500 мг №10 створено на основі офіціальної інструкції до Парацетамол капс. 500 мг №10 та представлено на сайті ZDOROVI.UA тільки з метою ознайомлення. Не слід використовувати опис як інструкцію для самолікування. Проконсультуйтесь з лікарем перед покупкою Парацетамол капс. 500 мг №10 та памʼятайте, що самолікування може бути небезпечним для Вашого здоровʼя!

Інструкція перевіренаІнструкція перевірена та затверджена фахівцем
Аліна Шевченко

Аліна Шевченко

практикуючий провізор, фармацевт вищої категорії, спеціальність - фармація, консультант ZDOROVI.UA

Парацетамол капс. 500 мг №10

Коротка інструкція із застосування для

print
share
composition

Склад

діюча речовина: 1 капсула містить парацетамолу 500 мг;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, повідон, магнію стеарат; оболонка капсули містить індигокармін (Е 132), титану діоксид (Е 171), желатин.

testimony

Показання

Головний біль, включаючи мігрень та головний біль напруження, зубний біль, біль у спині, ревматичний біль, біль у м’язах, періодичні болі у жінок, помірний біль при артритах; полегшення симптомів гарячки та болю при застуді та грипі.

composition

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату, тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, синдром Жильбера, виражена анемія, лейкопенія.

Usage

Спосіб застосування

Препарат призначений для перорального прийому.

Дорослим та дітям віком від 12 років: по 1-2 капсули 4 рази на добу.

Дітям (6-12 років): по 1 капсулі 3-4 рази на добу.

Інтервал між прийомами становить не менше 4 годин.

Не слід приймати більше 8 капсул (4000 мг) протягом 24 годин.

Тривалість лікування визначає лікар.

Максимальний термін застосування без консультації лікаря – 3 дні.

Не перевищувати рекомендовану дозу.

Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол.

Діти. Не рекомендується застосовувати дітям віком до 6 років.

Аналоги для Парацетамол капс. 500 мг №10

Показати ще

Купують з Парацетамол капс. 500 мг №10

Популярні питання

Нижче зібрані популярні питання користувачів сервісу Zdorovi.UA про Парацетамол капс. 500 мг №10, а також відповіді на них.

Яка ціна на Парацетамол капс. 500 мг №10?

plus-icon
Ціни на Парацетамол капс. 500 мг №10 в Україні починаються від 24.8 до 34.39, препарат доступний в 605 аптеках.

Від чого допомагає Парацетамол капс. 500 мг №10?

plus-icon
Показання препарату Парацетамол капс. 500 мг №10: Головний біль, включаючи мігрень та головний біль напруження, зубний біль, біль у спині, ревматичний біль, біль у м’язах, періодичні болі у жінок, помірний біль при артритах; полегшення симптомів гарячки та болю при застуді та грипі.

Яке дозування препарату?

plus-icon
Дозування Парацетамол капс. 500 мг №10: 500 мг.

Де можна ознайомитись з інструкцією до Парацетамол капс. 500 мг №10?

plus-icon
Інструкція Парацетамол капс. 500 мг №10 завжди міститься в упаковці препарату. Також ви можете знайти необхідну інформацію на цій сторінці в блоці "Інструкція до застосування".

Який склад Парацетамол капс. 500 мг №10?

plus-icon
Зі складом Парацетамол капс. 500 мг №10 можна ознайомитись нижче.

діюча речовина: 1 капсула містить парацетамолу 500 мг;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, повідон, магнію стеарат; оболонка капсули містить індигокармін (Е 132), титану діоксид (Е 171), желатин.

Як приймати Парацетамол капс. 500 мг №10?

plus-icon
Препарат призначений для перорального прийому.

Дорослим та дітям віком від 12 років: по 1-2 капсули 4 рази на добу.

Дітям (6-12 років): по 1 капсулі 3-4 рази на добу.

Інтервал між прийомами становить не менше 4 годин.

Не слід приймати більше 8 капсул (4000 мг) протягом 24 годин.

Тривалість лікування визначає лікар.

Максимальний термін застосування без консультації лікаря – 3 дні.

Не перевищувати рекомендовану дозу.

Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол.

Діти. Не рекомендується застосовувати дітям віком до 6 років.

Чи можна приймати Парацетамол капс. 500 мг №10 при вагітності?

plus-icon
Згідно з інструкції до застосування Парацетамол капс. 500 мг №10, прийом під час вагітності: заборонено

Чи можна Парацетамол капс. 500 мг №10 дітям?

plus-icon
Показання для дітей: з 12-ти років. Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем перед прийомом Парацетамол капс. 500 мг №10 вашою дитиною.

Чи потрібен рецепт, щоб купити Парацетамол капс. 500 мг №10 в аптеках України?

plus-icon
Парацетамол капс. 500 мг №10 відпускається без рецепта.

Важливо! Обовʼязково отримайте консультацію лікаря перед тим, як купити Парацетамол капс. 500 мг №10.

Купити Парацетамол капс. 500 мг №10 за допомогою ZDOROVI.UA

Знайдіть товар у каталозі
Крок №1

Знайдіть товар у каталозі

Введіть у пошук Парацетамол капс. 500 мг №10 і клікніть на препарат. Якщо ви вже в картці товару і вам доступні характеристики - пропустіть цей крок.

Перевірте наявність і вартість
Крок №2

Перевірте наявність і вартість

Натисніть кнопку "Вибрати аптеку", встановіть місто і перевірте наявність Парацетамол капс. 500 мг №10 у зручній для вас аптеці.

Бронюйте кілька препаратів
Крок №3

Бронюйте кілька препаратів

Якщо крім Парацетамол капс. 500 мг №10 вам необхідно оформити бронь на інші препарати, використовуйте іконку "У список".

Виберіть аптеку
Крок №4

Виберіть аптеку

Щоб купити Парацетамол капс. 500 мг №10, виберіть аптеку на мапі або в списку аптек, клікніть на неї, і товар додасться в кошик.

Перевірте кошик
Крок №5

Перевірте кошик

Перевірте, чи є Парацетамол капс. 500 мг №10 та інші препарати в кошику, натисніть кнопку "Замовити" і вкажіть номер телефону.

Дочекайтеся підтвердження замовлення
Крок №6

Дочекайтеся підтвердження замовлення

Дочекайтеся СМС повідомлення з підтвердженням бронювання препарату Парацетамол капс. 500 мг №10 і заберіть його в аптеці.

Купити Парацетамол капс. 500 мг №10 в аптеках України можна зробивши бронь через сервіс zdorovi.ua. Забронювати Парацетамол капс. 500 мг №10 можна в таких містах: Херсон , Ковель , Луцьк , Нововолинськ , Рівне , Вараш , Сарни , Костопіль , Дубно , Житомир , Звягель , Овруч , Коростень , Бердичів , Вишневе , Ірпінь , Вишгород , Біла Церква , Буча , Яготин , Березань , Васильків , Обухів , Фастів , Бровари , Чернігів , Ніжин , Прилуки , Суми , Шостка , Конотоп , Ромни , Охтирка , Красноград , Лозова , Харків , Словʼянськ , Краматорськ , Запоріжжя , Львів , Стрий , Червоноград , Дрогобич , Самбір , Коломия , Івано-Франківськ , Калуш , Надвірна , Ужгород , Мукачево , Тернопіль , Чернівці , Одеса , Балта , Подільськ , Чорноморськ , Ізмаїл , Білгород-Дністровський , Миколаїв , Первомайськ , Вінниця , Жмеринка , Могилів-Подільський , Хмельницький , Камʼянець-Подільський , Старокостянтинів , Умань , Черкаси , Золотоноша , Полтава , Кременчук , Лубни , Миргород , Горішні Плавні , Нікополь , Павлоград , Новомосковськ , Дніпро , Покров , Кривий Ріг , Камʼянське , Світловодськ , Олександрія , Кропивницький , Київ , Софіївська Борщагівка , Сміла , Болград та в інших населених пунктах України.