Аліна Шевченко
практикуючий провізор, фармацевт вищої категорії, спеціальність - фармація, консультант ZDOROVI.UA
Парацетамол капс. 500 мг №10
Опис препарату Парацетамол капс. 500 мг №10 створено на основі офіціальної інструкції до Парацетамол капс. 500 мг №10 та представлено на сайті ZDOROVI.UA тільки з метою ознайомлення. Не слід використовувати опис як інструкцію для самолікування. Проконсультуйтесь з лікарем перед покупкою Парацетамол капс. 500 мг №10 та памʼятайте, що самолікування може бути небезпечним для Вашого здоровʼя!
Аліна Шевченко
практикуючий провізор, фармацевт вищої категорії, спеціальність - фармація, консультант ZDOROVI.UA
діюча речовина: 1 капсула містить парацетамолу 500 мг;
допоміжні речовини: крохмаль картопляний, повідон, магнію стеарат; оболонка капсули містить індигокармін (Е 132), титану діоксид (Е 171), желатин.
Головний біль, включаючи мігрень та головний біль напруження, зубний біль, біль у спині, ревматичний біль, біль у м’язах, періодичні болі у жінок, помірний біль при артритах; полегшення симптомів гарячки та болю при застуді та грипі.
Підвищена чутливість до компонентів препарату, тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, синдром Жильбера, виражена анемія, лейкопенія.
Препарат призначений для перорального прийому.
Дорослим та дітям віком від 12 років: по 1-2 капсули 4 рази на добу.
Дітям (6-12 років): по 1 капсулі 3-4 рази на добу.
Інтервал між прийомами становить не менше 4 годин.
Не слід приймати більше 8 капсул (4000 мг) протягом 24 годин.
Тривалість лікування визначає лікар.
Максимальний термін застосування без консультації лікаря – 3 дні.
Не перевищувати рекомендовану дозу.
Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол.
Діти. Не рекомендується застосовувати дітям віком до 6 років.
Нижче зібрані популярні питання користувачів сервісу Zdorovi.UA про Парацетамол капс. 500 мг №10, а також відповіді на них.
діюча речовина: 1 капсула містить парацетамолу 500 мг;
допоміжні речовини: крохмаль картопляний, повідон, магнію стеарат; оболонка капсули містить індигокармін (Е 132), титану діоксид (Е 171), желатин.
Дорослим та дітям віком від 12 років: по 1-2 капсули 4 рази на добу.
Дітям (6-12 років): по 1 капсулі 3-4 рази на добу.
Інтервал між прийомами становить не менше 4 годин.
Не слід приймати більше 8 капсул (4000 мг) протягом 24 годин.
Тривалість лікування визначає лікар.
Максимальний термін застосування без консультації лікаря – 3 дні.
Не перевищувати рекомендовану дозу.
Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол.
Діти. Не рекомендується застосовувати дітям віком до 6 років.
Важливо! Обовʼязково отримайте консультацію лікаря перед тим, як купити Парацетамол капс. 500 мг №10.
Знайдіть товар у каталозі
Введіть у пошук Парацетамол капс. 500 мг №10 і клікніть на препарат. Якщо ви вже в картці товару і вам доступні характеристики - пропустіть цей крок.
Перевірте наявність і вартість
Натисніть кнопку "Вибрати аптеку", встановіть місто і перевірте наявність Парацетамол капс. 500 мг №10 у зручній для вас аптеці.
Бронюйте кілька препаратів
Якщо крім Парацетамол капс. 500 мг №10 вам необхідно оформити бронь на інші препарати, використовуйте іконку "У список".
Виберіть аптеку
Щоб купити Парацетамол капс. 500 мг №10, виберіть аптеку на мапі або в списку аптек, клікніть на неї, і товар додасться в кошик.
Перевірте кошик
Перевірте, чи є Парацетамол капс. 500 мг №10 та інші препарати в кошику, натисніть кнопку "Замовити" і вкажіть номер телефону.
Дочекайтеся підтвердження замовлення
Дочекайтеся СМС повідомлення з підтвердженням бронювання препарату Парацетамол капс. 500 мг №10 і заберіть його в аптеці.
Купити Парацетамол капс. 500 мг №10 в аптеках України можна зробивши бронь через сервіс zdorovi.ua. Забронювати Парацетамол капс. 500 мг №10 можна в таких містах: Херсон , Ковель , Луцьк , Нововолинськ , Рівне , Вараш , Сарни , Костопіль , Дубно , Житомир , Звягель , Овруч , Коростень , Бердичів , Вишневе , Ірпінь , Вишгород , Біла Церква , Буча , Яготин , Березань , Васильків , Обухів , Фастів , Бровари , Чернігів , Ніжин , Прилуки , Суми , Шостка , Конотоп , Ромни , Охтирка , Красноград , Лозова , Харків , Словʼянськ , Краматорськ , Запоріжжя , Львів , Стрий , Червоноград , Дрогобич , Самбір , Коломия , Івано-Франківськ , Калуш , Надвірна , Ужгород , Мукачево , Тернопіль , Чернівці , Одеса , Балта , Подільськ , Чорноморськ , Ізмаїл , Білгород-Дністровський , Миколаїв , Первомайськ , Вінниця , Жмеринка , Могилів-Подільський , Хмельницький , Камʼянець-Подільський , Старокостянтинів , Умань , Черкаси , Золотоноша , Полтава , Кременчук , Лубни , Миргород , Горішні Плавні , Нікополь , Павлоград , Новомосковськ , Дніпро , Покров , Кривий Ріг , Камʼянське , Світловодськ , Олександрія , Кропивницький , Київ , Софіївська Борщагівка , Сміла , Болград та в інших населених пунктах України.
Copyright © 2021-2024 Zdorovi.UA