Алина Шевченко
практикующий провизор, фармацевт высшей категории, специальность - фармация, консультант ZDOROVI.UA
Ибупрофен табл. п/о 200 мг №50 (10х5)
Описание препарата Ибупрофен табл. п/о 200 мг №50 (10х5) создано на основе официальной инструкции к Ибупрофен табл. п/о 200 мг №50 (10х5) и представлено на сайте ZDOROVI.UA только для ознакомительных целей. Не следует использовать описание как инструкцию к самолечению. Проконсультируйтесь с врачом перед покупкой Ибупрофен табл. п/о 200 мг №50 (10х5) и помните, что самолечение может быть опасно для Вашего здоровья!
Алина Шевченко
практикующий провизор, фармацевт высшей категории, специальность - фармация, консультант ZDOROVI.UA
діюча речовина: ibuprofen;
1 таблетка містить ібупрофену 200 мг;
допоміжні речовини: крохмаль картопляний, магнію стеарат, повідон, опадрай II рожевий 85F34660 (суміш речовин: спирт полівініловий, титану діоксид Е 171, поліетиленгліколь
3350, тальк, кармоїзин Е 122, жовтий захід FCF Е 110).
Симптоматична терапія головного та зубного болю, дисменореї, невралгії, болю у спині, суглобах, м’язах, ревматичного болю, а також при симптомах застуди та грипу.
Тільки для короткотривалого перорального застосування. Таблетки необхідно запивати водою, не розжовуючи.
Найменшу ефективну дозу потрібно застосовувати протягом найкоротшого часу, необхідного для полегшення симптомів (див. розділ «Особливості застосування»). При необхідності застосування препарату більше 5 днів (якщо симптоми не зникають або погіршуються) слід звернутися до лікаря за консультацією.
Препарат призначати дорослим та дітям з масою тіла більше 20 кг (віком від 6 років). Рекомендована добова доза препарату становить 20–30 мг/кг маси тіла. Не перевищувати дозу 30 мг/кг маси тіла на добу.
Дітям з масою тіла від 20 до 30 кг (віком від 6 до 11 років) – 200 мг (1 таблетка) на прийом. Повторну дозу застосовувати при необхідності через 6 годин, але в будь-якому разі не застосовувати більше 600 мг (3 таблетки) на добу.
Дорослим та дітям з масою тіла більше 30 кг: по 200–400 мг (1–2 таблетки) на прийом. Повторну дозу застосовувати при необхідності кожні 4–6 годин. Не перевищувати дозу
1200 мг (6 таблеток) протягом 24 годин.
Особи літнього віку не потребують спеціального дозування.
Діти. Не застосовувати дітям з масою тіла менше 20 кг та віком до 6 років.
Ниже собраны популярные вопросы пользователей сервиса Zdorovi.UA про Ибупрофен табл. п/о 200 мг №50 (10х5), а также ответы на них.
діюча речовина: ibuprofen;
1 таблетка містить ібупрофену 200 мг;
допоміжні речовини: крохмаль картопляний, магнію стеарат, повідон, опадрай II рожевий 85F34660 (суміш речовин: спирт полівініловий, титану діоксид Е 171, поліетиленгліколь
3350, тальк, кармоїзин Е 122, жовтий захід FCF Е 110).
Тільки для короткотривалого перорального застосування. Таблетки необхідно запивати водою, не розжовуючи.
Найменшу ефективну дозу потрібно застосовувати протягом найкоротшого часу, необхідного для полегшення симптомів (див. розділ «Особливості застосування»). При необхідності застосування препарату більше 5 днів (якщо симптоми не зникають або погіршуються) слід звернутися до лікаря за консультацією.
Препарат призначати дорослим та дітям з масою тіла більше 20 кг (віком від 6 років). Рекомендована добова доза препарату становить 20–30 мг/кг маси тіла. Не перевищувати дозу 30 мг/кг маси тіла на добу.
Дітям з масою тіла від 20 до 30 кг (віком від 6 до 11 років) – 200 мг (1 таблетка) на прийом. Повторну дозу застосовувати при необхідності через 6 годин, але в будь-якому разі не застосовувати більше 600 мг (3 таблетки) на добу.
Дорослим та дітям з масою тіла більше 30 кг: по 200–400 мг (1–2 таблетки) на прийом. Повторну дозу застосовувати при необхідності кожні 4–6 годин. Не перевищувати дозу
1200 мг (6 таблеток) протягом 24 годин.
Особи літнього віку не потребують спеціального дозування.
Діти. Не застосовувати дітям з масою тіла менше 20 кг та віком до 6 років.
Важно! Обязательно получите консультацию лечащего врача перед тем, как купить Ибупрофен табл. п/о 200 мг №50 (10х5).
Найдите товар в каталоге
Введите в поиск Ибупрофен табл. п/о 200 мг №50 (10х5) и кликните на препарат. Если вы уже в карточке товара и вам доступны характеристики - пропустите этот шаг.
Проверьте наличие и стоимость
Нажмите кнопку "Выбрать аптеку", установите город и проверьте наличие Ибупрофен табл. п/о 200 мг №50 (10х5) в удобной для вас аптеке.
Бронируйте несколько препаратов
Если кроме Ибупрофен табл. п/о 200 мг №50 (10х5) вам необходимо оформить бронь на другие препараты, используйте иконку "В список".
Выберите аптеку
Чтобы купить Ибупрофен табл. п/о 200 мг №50 (10х5), выберите аптеку на карте или в списке аптек, кликните на нее, и товар добавится в корзину.
Проверьте корзину
Проверьте, есть ли Ибупрофен табл. п/о 200 мг №50 (10х5) и другие препараты в корзине, нажмите кнопку "Заказать" и укажите номер телефона.
Дождитесь подтверждения заказа
Дождитесь СМС сообщения с подтверждением бронирования препарата Ибупрофен табл. п/о 200 мг №50 (10х5) и заберите его в аптеке.
Купить Ибупрофен табл. п/о 200 мг №50 (10х5) в аптеках Украины можно сделав бронь через сервис zdorovi.ua. Забронировать Ибупрофен табл. п/о 200 мг №50 (10х5) можно в таких городах: Херсон , Луцк , Ровно , Житомир , Коростень , Ирпень , Вишнёвое , Белая Церковь , Буча , Обухов , Бровары , Чернигов , Сумы , Шостка , Конотоп , Ромны , Лозовая , Харьков , Славянск , Запорожье , Львов , Стрый , Дрогобыч , Самбор , Ивано-Франковск , Коломыя , Ужгород , Тернополь , Черновцы , Одесса , Подольск , Черноморск , Измаил , Николаев , Первомайск , Южноукраинск , Винница , Хмельницкий , Каменец-Подольский , Умань , Черкассы , Полтава , Кременчуг , Миргород , Горишние Плавни , Никополь , Павлоград , Днепр , Кривой Рог , Каменское , Светловодск , Александрия , Кропивницкий , Киев , Софиевская Борщаговка и в других населенных пунктах Украины.
Copyright © 2021-2024 Zdorovi.UA