Алина Шевченко
практикующий провизор, фармацевт высшей категории, специальность - фармация, консультант ZDOROVI.UA
Ибупрофен-Здоровье капс. 400 мг №20 (10х2)
Описание препарата Ибупрофен-Здоровье капс. 400 мг №20 (10х2) создано на основе официальной инструкции к Ибупрофен-Здоровье капс. 400 мг №20 (10х2) и представлено на сайте ZDOROVI.UA только для ознакомительных целей. Не следует использовать описание как инструкцию к самолечению. Проконсультируйтесь с врачом перед покупкой Ибупрофен-Здоровье капс. 400 мг №20 (10х2) и помните, что самолечение может быть опасно для Вашего здоровья!
Алина Шевченко
практикующий провизор, фармацевт высшей категории, специальность - фармация, консультант ZDOROVI.UA
діюча речовина: ibuprofen;
1 капсула містить ібупрофену 400 мг;
допоміжні речовини: крохмаль картопляний, гіпромелоза, кремнію діоксид колоїдний безводний, кросповідон, магнію стеарат; оболонка капсули містить титану діоксид (Е 171), желатин.
Симптоматичне лікування головного болю, у тому числі при мігрені, зубного болю, дисменореї, невралгії, болю у спині, суглобах, м’язах, при ревматичних болях, а також при ознаках застуди і грипу.
• Підвищена чутливість до ібупрофену або до будь-якого з компонентів препарату.
• Реакції гіперчутливості в анамнезі (наприклад, астма, риніт, ангіоневротичний набряк або кропив’янка), які спостерігалися після застосування ібупрофену, ацетилсаліцилової кислоти або інших НПЗЗ.
• Виразкова хвороба шлунка/кровотеча в активній формі або рецидиви в анамнезі (два або більше виражених епізоди підтвердженої виразкової хвороби чи кровотечі).
• Наявність в анамнезі шлунково-кишкової кровотечі або перфорації, пов’язаних із застосуванням НПЗЗ.
• Тяжка серцева недостатність (клас ІV за класифікацією NYHA), тяжке порушення функції печінки та/або нирок.
• Останній триместр вагітності.
• Цереброваскулярні або інші кровотечі.
• Порушення кровотворення або згортання крові.
Для перорального прийому при нетривалому застосуванні.
Дорослі та діти віком від 12 років. Препарат застосовувати по 1 капсулі кожні 4 години. Капсули необхідно запивати водою. Не приймати більше 3 капсул протягом 24 годин. Максимальна добова доза становить 1200 мг.
Мінімальну ефективну дозу слід застосовувати протягом найменшого можливого періоду, потрібного для позбавлення від симптомів (див. розділ «Особливості застосування»). Якщо симптоми зберігаються більше 3 днів від початку лікування або погіршуються, слід звернутися до лікаря.
Пацієнти літнього віку не потребують спеціального дозування.
Пацієнти з порушеннями функції нирок та печінки легкого або помірного ступеня не потребують коригування дози.
Діти.
Не застосовувати дітям віком до 12 років.
Ниже собраны популярные вопросы пользователей сервиса Zdorovi.UA про Ибупрофен-Здоровье капс. 400 мг №20 (10х2), а также ответы на них.
Симптоматичне лікування головного болю, у тому числі при мігрені, зубного болю, дисменореї, невралгії, болю у спині, суглобах, м’язах, при ревматичних болях, а також при ознаках застуди і грипу.
діюча речовина: ibuprofen;
1 капсула містить ібупрофену 400 мг;
допоміжні речовини: крохмаль картопляний, гіпромелоза, кремнію діоксид колоїдний безводний, кросповідон, магнію стеарат; оболонка капсули містить титану діоксид (Е 171), желатин.
Для перорального прийому при нетривалому застосуванні.
Дорослі та діти віком від 12 років. Препарат застосовувати по 1 капсулі кожні 4 години. Капсули необхідно запивати водою. Не приймати більше 3 капсул протягом 24 годин. Максимальна добова доза становить 1200 мг.
Мінімальну ефективну дозу слід застосовувати протягом найменшого можливого періоду, потрібного для позбавлення від симптомів (див. розділ «Особливості застосування»). Якщо симптоми зберігаються більше 3 днів від початку лікування або погіршуються, слід звернутися до лікаря.
Пацієнти літнього віку не потребують спеціального дозування.
Пацієнти з порушеннями функції нирок та печінки легкого або помірного ступеня не потребують коригування дози.
Діти.
Не застосовувати дітям віком до 12 років.
Важно! Обязательно получите консультацию лечащего врача перед тем, как купить Ибупрофен-Здоровье капс. 400 мг №20 (10х2).
Найдите товар в каталоге
Введите в поиск Ибупрофен-Здоровье капс. 400 мг №20 (10х2) и кликните на препарат. Если вы уже в карточке товара и вам доступны характеристики - пропустите этот шаг.
Проверьте наличие и стоимость
Нажмите кнопку "Выбрать аптеку", установите город и проверьте наличие Ибупрофен-Здоровье капс. 400 мг №20 (10х2) в удобной для вас аптеке.
Бронируйте несколько препаратов
Если кроме Ибупрофен-Здоровье капс. 400 мг №20 (10х2) вам необходимо оформить бронь на другие препараты, используйте иконку "В список".
Выберите аптеку
Чтобы купить Ибупрофен-Здоровье капс. 400 мг №20 (10х2), выберите аптеку на карте или в списке аптек, кликните на нее, и товар добавится в корзину.
Проверьте корзину
Проверьте, есть ли Ибупрофен-Здоровье капс. 400 мг №20 (10х2) и другие препараты в корзине, нажмите кнопку "Заказать" и укажите номер телефона.
Дождитесь подтверждения заказа
Дождитесь СМС сообщения с подтверждением бронирования препарата Ибупрофен-Здоровье капс. 400 мг №20 (10х2) и заберите его в аптеке.
Купить Ибупрофен-Здоровье капс. 400 мг №20 (10х2) в аптеках Украины можно сделав бронь через сервис zdorovi.ua. Забронировать Ибупрофен-Здоровье капс. 400 мг №20 (10х2) можно в таких городах: Луцк , Ровно , Чернигов , Сумы , Львов , Ивано-Франковск , Черновцы , Винница , Хмельницкий , Черкассы , Кривой Рог , Киев и в других населенных пунктах Украины.
Copyright © 2021-2024 Zdorovi.UA