Алина Шевченко
практикующий провизор, фармацевт высшей категории, специальность - фармация, консультант ZDOROVI.UA
Цимевен лиоф. для раствора для инф. 500 мг фл. №1
не найдено в г. Киев
не найдено в г. Киев
Описание препарата Цимевен лиоф. для раствора для инф. 500 мг фл. №1 создано на основе официальной инструкции к Цимевен лиоф. для раствора для инф. 500 мг фл. №1 и представлено на сайте ZDOROVI.UA только для ознакомительных целей. Не следует использовать описание как инструкцию к самолечению. Проконсультируйтесь с врачом перед покупкой Цимевен лиоф. для раствора для инф. 500 мг фл. №1 и помните, что самолечение может быть опасно для Вашего здоровья!
Алина Шевченко
практикующий провизор, фармацевт высшей категории, специальность - фармация, консультант ZDOROVI.UA
діюча речовина: ганцикловір;
1 флакон містить ганцикловіру 500 мг (у вигляді ганцикловіру натрієвої солі 543 мг).
Препарат Цимевен показаний дорослим та підліткам віком ≥ 12 років для:
– лікування цитомегаловірусної (ЦМВ) інфекції у пацієнтів з імунодефіцитами;
– попередження цитомегаловірусної інфекції шляхом превентивної терапії у пацієнтів з медикаментозною імуносупресією (наприклад, після трансплантації органа або хіміотерапії раку).
Препарат Цимевен також показаний дітям від народження для:
– попередження цитомегаловірусної інфекції шляхом універсальної профілактики у пацієнтів з медикаментозною імуносупресією (наприклад, після трансплантації органа або хіміотерапії раку).
Слід керуватись офіційними рекомендаціями щодо належного застосування противірусних засобів.
Підвищена чутливість до діючої речовини препарату Цимевен , валганцикловіру чи до будь-якої допоміжної речовини препарату.
Годування груддю.
Розчин, отриманий шляхом розведення стерильного ліофілізату Цимевен , призначений тільки для внутрішньовенного введення, переважно з використанням пластикової канюлі, та у вену з адекватним потоком крові. Не слід застосовувати швидкі або болюсні внутрішньовенні ін’єкції! Токсичність препарату Цимевен може зростати внаслідок надмірних рівнів у плазмі крові. Внутрішньом’язові та підшкірні ін’єкції препарату можуть призвести до тяжкого подразнення тканин у зв’язку з високим рН (9-11) розчину Цимевен .
Лікування ЦМВ-інфекції.
Дорослі та підлітки віком від 12 років з нормальною функцією нирок.
– Індукційне лікування: 5 мг/кг шляхом внутрішньовенної інфузії протягом 1 години кожні 12 годин (10 мг/кг/добу) протягом 14–21 дня.
– Підтримувальне лікування: хворим, у яких не відновилася імунна система, у зв’язку з чим зберігається ризик рецидиву, можна застосувати підтримувальне лікування – 5 мг/кг шляхом внутрішньовенної інфузії протягом 1 години одноразово щоденно протягом 7 днів або 6 мг/кг одноразово щоденно протягом 5 днів на тиждень. Тривалість підтримувального лікування визначає лікар індивідуально. Слід враховувати локальні керівництва щодо лікування.
– Лікування захворювання, яке прогресує: будь-якому пацієнту з прогресуванням ЦМВ-інфекції як під час проведення підтримувального лікування, так і після відміни застосування ганцикловіру лікування можна поновити за схемою індукційного лікування.
Діти від народження до 12 років.
Наявну на сьогодні інформацію щодо застосування препарату дітям викладено у розділі «Фармакологічні властивості», однак жодних рекомендацій щодо дозування не можна надати.
Попередження ЦМВ-інфекції шляхом превентивної терапії
Дорослі та підлітки віком ≥ 12 років з нормальною функцією нирок.
– Індукційне лікування: 5 мг/кг шляхом внутрішньовенної інфузії протягом 1 години кожні 12 годин, протягом 7–14 днів.
– Підтримувальне лікування: 5 мг/кг шляхом внутрішньовенної інфузії протягом 1 години одноразово щоденно протягом 7 днів або 6 мг/кг одноразово щоденно протягом 5 днів на тиждень. Тривалість профілактики визначається на основі ризику ЦМВ-інфекції; слід враховувати локальні керівництва щодо лікування.
Діти від народження та віком до 12 років.
Наявні на сьогодні дані застосування препарату дітям описуються у розділі «Фармакологічні властивості», однак жодні рекомендації щодо дозування не можуть бути надані.
Попередження ЦМВ-інфекції шляхом універсальної профілактики.
Дорослі та підлітки віком від 16 років: 5 мг/кг шляхом внутрішньовенної інфузії протягом 1 години одноразово щоденно протягом 7 днів або 6 мг/кг одноразово щоденно протягом 5 днів на тиждень. Тривалість профілактики визначають на основі ризику ЦМВ-інфекції; слід враховувати локальні керівництва щодо лікування.
Діти від народження до ≤ 16 років.
Наявну на сьогодні інформацію щодо застосування препарату дітям викладено у розділі «Фармакологічні властивості», однак жодних рекомендацій щодо дозування не можна надати.
Рекомендовану одноразову добову дозу ганцикловіру, яку вводять шляхом внутрішньовенної інфузії протягом однієї години, розраховують на основі площі поверхні тіла (ППТ), визначеної за формулою ППТ Мостеллера (Mostellar) та кліренсу креатиніну (КлКр), визначеного за формулою Шварца (Schwartz). Формули розрахунку наведено нижче. Тривалість універсальної профілактики слід визначати індивідуально, з урахуванням ризику розвитку ЦМВ-інфекції.
Доза для дітей (мг) = 3 × ППТ × КлКр (див. нижче формулу ППТ Мостеллера та формулу КлКр Шварца).
Якщо розрахований за формулою Шварца КлКр перевищує 150 мл/хв/1,73 м2, тоді максимальна величина, яку слід застосовувати у формулі, становить 150 мл/хв/1,73 м
де k = 0,33 для пацієнтів віком < 1 року з низькою масою тіла після народження, 0,45 для пацієнтів віком < 2 років, 0,55 для хлопчиків віком від 2 до < 13 років та дівчаток віком від 2 до 16 років та 0,7 для хлопчиків віком від 13 до 16 років. Пацієнтам віком від 16 років слід застосовувати дозування, рекомендоване для дорослих.
Наведені величини k ґрунтуються на визначенні креатиніну сироватки за методом Яффе (Jaffe) і можуть потребувати коригування у разі використання ферментативних методів.
Рекомендується регулярно переглядати сироваткові рівні креатиніну, зріст і масу тіла пацієнта та за необхідності змінювати дозу.
Пацієнти з порушенням функції нирок
Діти (від народження до 16 років) з порушенням функції нирок, які отримують профілактичну дозу ганцикловіру, розраховану за формулою 3 × ППТ × КлКр, не потребують додаткової корекції дози, оскільки ця доза вже скоригована з урахуванням кліренсу креатиніну.
Пацієнтам віком від 12 років з порушенням функції нирок, які отримують превентивну терапію та лікування ЦМВ-інфекції у дозі, розрахованій на основі маси тіла, дозу ганцикловіру слід коригувати з урахуванням кліренсу креатиніну, як показано у таблиці нижче.
Корекція дози для пацієнтів з порушенням функції нирок
Кліренс креатиніну (мл/хв) |
Індукційна доза |
Підтримувальна доза |
> 70 |
5 мг/кг кожні 12 годин |
5 мг/кг на добу |
50-69 |
2,5 мг/кг кожні 12 годин |
2,5 мг/кг на добу |
25-49 |
2,5 мг/кг на добу |
1,25 мг/кг на добу |
10-24 |
1,25 мг/кг на добу |
0,625 мг/кг на добу |
< 10 |
1,25 мг/кг 3 рази/тиждень після гемодіалізу |
0,625 мг/кг 3 рази/тиждень після гемодіалізу |
Кліренс креатиніну (мл/хв) можна розраховувати за креатиніном сироватки крові за такою формулою:
(140 – вік [років] × маса тіла [кг])
Для чоловіків = 72 × 0,011 × креатинін сироватки крові [мкмоль/л]
Для жінок = 0,85 × показник для чоловіків.
Оскільки пацієнтам з порушенням функції нирок рекомендується проводити корекцію дози, слід контролювати рівні креатиніну сироватки крові або розрахунковий кліренс креатиніну.
Пацієнти з порушенням функції печінки
Безпека та ефективність застосування препарату Цимевен не вивчалися у пацієнтів з порушенням функції печінки (див. розділ «Фармакологічні властивості»).
Хворі з тяжкою лейкопенією, нейтропенією, анемією, тромбоцитопенією та панцитопенією (див. розділ «Особливості застосування» до початку терапії).
Якщо протягом лікування Цимевеном спостерігається значне зниження кількості клітин крові, слід розглянути можливість лікування гематопоетичними факторами росту та/або переривання лікування (див. «Особливості застосування» та «Побічні реакції»).
Хворі літнього віку.
Ефективність та безпека Цимевену в осіб літнього віку не вивчались. Оскільки в осіб літнього віку функція нирок нерідко знижена, ганцикловір необхідно їм призначати з ураху-
ванням функції нирок (див. розділ «Фармакологічні властивості»).
Діти.
Існує обмежений досвід лікування дітей віком до 12 років (див. розділи «Особливості застосування» та «Фармакокінетика»). Повідомлені побічні реакції були подібними до тих, що спостерігалися у дорослих. Однак застосування Цимевену дітям вимагає надзвичайної обережності у зв’язку з можливою тривалої канцерогенною дією та репродуктивною токсичністю. Користь від лікування повинна переважати ризики. Цимевен не показаний для лікування вродженої та неонатальної ЦМВ-інфекції.
Спосіб застосування
Увага:
Ганцикловір слід вводити шляхом внутрішньовенної інфузії протягом 1 години у концентрації, що не перевищує 10 мг/мл. Не можна вводити шляхом швидкої або болюсної внутрішньовенної ін’єкції, оскільки токсичність ганцикловіру може зростатити через його надмірні рівні у плазмі крові.
Не можна вводити шляхом внутрішньом’язової або підшкірної ін’єкції, оскільки це може призвести до тяжкого подразнення тканин через високий рН (~11) розчину ганцикловіру (див. розділ «Побічні реакції»).
Не можна перевищувати рекомендовані дози, частоту або швидкість інфузії.
Цимевен – це ліофілізат (порошок) для розчину для інфузій. Після відновлення препарат Цимевен є розчином від безбарвного до світло-жовтого кольору практично без видимих частинок.
Інфузію слід проводити у вену з відповідним потоком крові, бажано через пластикову канюлю.
Приготування відновленого концентрату
Приготування концентрату слід проводити в асептичних умовах.
Приготування кінцевого розведеного розчину для інфузій.
Із флакона відбирається потрібний об’єм, розрахований за масою тіла хворого, і далі розводиться у 100 мл відповідного інфузійного розчинника. Не рекомендується застосовувати інфузійні розчини з концентрацією вище 10 мг/мл. З препаратом Цимевен сумісні такі інфузійні розчини: 0,9 % розчин натрію хлориду; 5 % розчин декстрози; розчин Рінгера та розчин Рінгера-лактату. Не слід змішувати Цимевен з іншими продуктами для внутрішньовенного застосування.
Розведений розчин не слід вводити внутрішньовенно довше 1 години, як зазначено в розділі «Спосіб застосування та дози».
Розчин, відновлений водою для ін’єкцій продемонстрував, хімічну та фізичну стабільність протягом 12 годин у разі зберігання при температурі 25 ºC. Відновлений розчин не слід зберігати у холодильнику або заморожувати.
З мікробіологічної точки зору відновлений розчин слід використати негайно. Інакше термін та умови зберігання перед застосуванням є відповідальністю користувача.
Розведений розчин для інфузій демонстрував хімічну та фізичну стабільність протягом 24 годин при температурі 2–8 °C. Готовий розчин для інфузій не слід заморожувати. З мікробіологічної точки зору готовий розчин для інфузій препарату Цимевен слід використати негайно. Інакше термін та умови зберігання перед застосуванням є відповідальністю користувача. При цьому термін зберігання не повинен перевищувати 24 години при температурі 2–8 °C, якщо відновлення і розведення відбувалося в контрольованих і валідованих асептичних умовах.
Будь-який невикористаний препарат або відходи слід утилізувати згідно з міцевими вимогами.
Діти
Існує обмежений досвід лікування дітей віком до 12 років (див. розділи «Фармакологічні властивості», «Показання», «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій», «Особливості застосування», «Спосіб застосування та дози», «Передозування», «Побічні реакції»).
Ниже собраны популярные вопросы пользователей сервиса Zdorovi.UA про Цимевен лиоф. для раствора для инф. 500 мг фл. №1, а также ответы на них.
Препарат Цимевен показаний дорослим та підліткам віком ≥ 12 років для:
– лікування цитомегаловірусної (ЦМВ) інфекції у пацієнтів з імунодефіцитами;
– попередження цитомегаловірусної інфекції шляхом превентивної терапії у пацієнтів з медикаментозною імуносупресією (наприклад, після трансплантації органа або хіміотерапії раку).
Препарат Цимевен також показаний дітям від народження для:
– попередження цитомегаловірусної інфекції шляхом універсальної профілактики у пацієнтів з медикаментозною імуносупресією (наприклад, після трансплантації органа або хіміотерапії раку).
Слід керуватись офіційними рекомендаціями щодо належного застосування противірусних засобів.
діюча речовина: ганцикловір;
1 флакон містить ганцикловіру 500 мг (у вигляді ганцикловіру натрієвої солі 543 мг).
Розчин, отриманий шляхом розведення стерильного ліофілізату Цимевен , призначений тільки для внутрішньовенного введення, переважно з використанням пластикової канюлі, та у вену з адекватним потоком крові. Не слід застосовувати швидкі або болюсні внутрішньовенні ін’єкції! Токсичність препарату Цимевен може зростати внаслідок надмірних рівнів у плазмі крові. Внутрішньом’язові та підшкірні ін’єкції препарату можуть призвести до тяжкого подразнення тканин у зв’язку з високим рН (9-11) розчину Цимевен .
Лікування ЦМВ-інфекції.
Дорослі та підлітки віком від 12 років з нормальною функцією нирок.
– Індукційне лікування: 5 мг/кг шляхом внутрішньовенної інфузії протягом 1 години кожні 12 годин (10 мг/кг/добу) протягом 14–21 дня.
– Підтримувальне лікування: хворим, у яких не відновилася імунна система, у зв’язку з чим зберігається ризик рецидиву, можна застосувати підтримувальне лікування – 5 мг/кг шляхом внутрішньовенної інфузії протягом 1 години одноразово щоденно протягом 7 днів або 6 мг/кг одноразово щоденно протягом 5 днів на тиждень. Тривалість підтримувального лікування визначає лікар індивідуально. Слід враховувати локальні керівництва щодо лікування.
– Лікування захворювання, яке прогресує: будь-якому пацієнту з прогресуванням ЦМВ-інфекції як під час проведення підтримувального лікування, так і після відміни застосування ганцикловіру лікування можна поновити за схемою індукційного лікування.
Діти від народження до 12 років.
Наявну на сьогодні інформацію щодо застосування препарату дітям викладено у розділі «Фармакологічні властивості», однак жодних рекомендацій щодо дозування не можна надати.
Попередження ЦМВ-інфекції шляхом превентивної терапії
Дорослі та підлітки віком ≥ 12 років з нормальною функцією нирок.
– Індукційне лікування: 5 мг/кг шляхом внутрішньовенної інфузії протягом 1 години кожні 12 годин, протягом 7–14 днів.
– Підтримувальне лікування: 5 мг/кг шляхом внутрішньовенної інфузії протягом 1 години одноразово щоденно протягом 7 днів або 6 мг/кг одноразово щоденно протягом 5 днів на тиждень. Тривалість профілактики визначається на основі ризику ЦМВ-інфекції; слід враховувати локальні керівництва щодо лікування.
Діти від народження та віком до 12 років.
Наявні на сьогодні дані застосування препарату дітям описуються у розділі «Фармакологічні властивості», однак жодні рекомендації щодо дозування не можуть бути надані.
Попередження ЦМВ-інфекції шляхом універсальної профілактики.
Дорослі та підлітки віком від 16 років: 5 мг/кг шляхом внутрішньовенної інфузії протягом 1 години одноразово щоденно протягом 7 днів або 6 мг/кг одноразово щоденно протягом 5 днів на тиждень. Тривалість профілактики визначають на основі ризику ЦМВ-інфекції; слід враховувати локальні керівництва щодо лікування.
Діти від народження до ≤ 16 років.
Наявну на сьогодні інформацію щодо застосування препарату дітям викладено у розділі «Фармакологічні властивості», однак жодних рекомендацій щодо дозування не можна надати.
Рекомендовану одноразову добову дозу ганцикловіру, яку вводять шляхом внутрішньовенної інфузії протягом однієї години, розраховують на основі площі поверхні тіла (ППТ), визначеної за формулою ППТ Мостеллера (Mostellar) та кліренсу креатиніну (КлКр), визначеного за формулою Шварца (Schwartz). Формули розрахунку наведено нижче. Тривалість універсальної профілактики слід визначати індивідуально, з урахуванням ризику розвитку ЦМВ-інфекції.
Доза для дітей (мг) = 3 × ППТ × КлКр (див. нижче формулу ППТ Мостеллера та формулу КлКр Шварца).
Якщо розрахований за формулою Шварца КлКр перевищує 150 мл/хв/1,73 м2, тоді максимальна величина, яку слід застосовувати у формулі, становить 150 мл/хв/1,73 м
де k = 0,33 для пацієнтів віком < 1 року з низькою масою тіла після народження, 0,45 для пацієнтів віком < 2 років, 0,55 для хлопчиків віком від 2 до < 13 років та дівчаток віком від 2 до 16 років та 0,7 для хлопчиків віком від 13 до 16 років. Пацієнтам віком від 16 років слід застосовувати дозування, рекомендоване для дорослих.
Наведені величини k ґрунтуються на визначенні креатиніну сироватки за методом Яффе (Jaffe) і можуть потребувати коригування у разі використання ферментативних методів.
Рекомендується регулярно переглядати сироваткові рівні креатиніну, зріст і масу тіла пацієнта та за необхідності змінювати дозу.
Пацієнти з порушенням функції нирок
Діти (від народження до 16 років) з порушенням функції нирок, які отримують профілактичну дозу ганцикловіру, розраховану за формулою 3 × ППТ × КлКр, не потребують додаткової корекції дози, оскільки ця доза вже скоригована з урахуванням кліренсу креатиніну.
Пацієнтам віком від 12 років з порушенням функції нирок, які отримують превентивну терапію та лікування ЦМВ-інфекції у дозі, розрахованій на основі маси тіла, дозу ганцикловіру слід коригувати з урахуванням кліренсу креатиніну, як показано у таблиці нижче.
Корекція дози для пацієнтів з порушенням функції нирок
Кліренс креатиніну (мл/хв) |
Індукційна доза |
Підтримувальна доза |
> 70 |
5 мг/кг кожні 12 годин |
5 мг/кг на добу |
50-69 |
2,5 мг/кг кожні 12 годин |
2,5 мг/кг на добу |
25-49 |
2,5 мг/кг на добу |
1,25 мг/кг на добу |
10-24 |
1,25 мг/кг на добу |
0,625 мг/кг на добу |
< 10 |
1,25 мг/кг 3 рази/тиждень після гемодіалізу |
0,625 мг/кг 3 рази/тиждень після гемодіалізу |
Кліренс креатиніну (мл/хв) можна розраховувати за креатиніном сироватки крові за такою формулою:
(140 – вік [років] × маса тіла [кг])
Для чоловіків = 72 × 0,011 × креатинін сироватки крові [мкмоль/л]
Для жінок = 0,85 × показник для чоловіків.
Оскільки пацієнтам з порушенням функції нирок рекомендується проводити корекцію дози, слід контролювати рівні креатиніну сироватки крові або розрахунковий кліренс креатиніну.
Пацієнти з порушенням функції печінки
Безпека та ефективність застосування препарату Цимевен не вивчалися у пацієнтів з порушенням функції печінки (див. розділ «Фармакологічні властивості»).
Хворі з тяжкою лейкопенією, нейтропенією, анемією, тромбоцитопенією та панцитопенією (див. розділ «Особливості застосування» до початку терапії).
Якщо протягом лікування Цимевеном спостерігається значне зниження кількості клітин крові, слід розглянути можливість лікування гематопоетичними факторами росту та/або переривання лікування (див. «Особливості застосування» та «Побічні реакції»).
Хворі літнього віку.
Ефективність та безпека Цимевену в осіб літнього віку не вивчались. Оскільки в осіб літнього віку функція нирок нерідко знижена, ганцикловір необхідно їм призначати з ураху-
ванням функції нирок (див. розділ «Фармакологічні властивості»).
Діти.
Існує обмежений досвід лікування дітей віком до 12 років (див. розділи «Особливості застосування» та «Фармакокінетика»). Повідомлені побічні реакції були подібними до тих, що спостерігалися у дорослих. Однак застосування Цимевену дітям вимагає надзвичайної обережності у зв’язку з можливою тривалої канцерогенною дією та репродуктивною токсичністю. Користь від лікування повинна переважати ризики. Цимевен не показаний для лікування вродженої та неонатальної ЦМВ-інфекції.
Спосіб застосування
Увага:
Ганцикловір слід вводити шляхом внутрішньовенної інфузії протягом 1 години у концентрації, що не перевищує 10 мг/мл. Не можна вводити шляхом швидкої або болюсної внутрішньовенної ін’єкції, оскільки токсичність ганцикловіру може зростатити через його надмірні рівні у плазмі крові.
Не можна вводити шляхом внутрішньом’язової або підшкірної ін’єкції, оскільки це може призвести до тяжкого подразнення тканин через високий рН (~11) розчину ганцикловіру (див. розділ «Побічні реакції»).
Не можна перевищувати рекомендовані дози, частоту або швидкість інфузії.
Цимевен – це ліофілізат (порошок) для розчину для інфузій. Після відновлення препарат Цимевен є розчином від безбарвного до світло-жовтого кольору практично без видимих частинок.
Інфузію слід проводити у вену з відповідним потоком крові, бажано через пластикову канюлю.
Приготування відновленого концентрату
Приготування концентрату слід проводити в асептичних умовах.
Приготування кінцевого розведеного розчину для інфузій.
Із флакона відбирається потрібний об’єм, розрахований за масою тіла хворого, і далі розводиться у 100 мл відповідного інфузійного розчинника. Не рекомендується застосовувати інфузійні розчини з концентрацією вище 10 мг/мл. З препаратом Цимевен сумісні такі інфузійні розчини: 0,9 % розчин натрію хлориду; 5 % розчин декстрози; розчин Рінгера та розчин Рінгера-лактату. Не слід змішувати Цимевен з іншими продуктами для внутрішньовенного застосування.
Розведений розчин не слід вводити внутрішньовенно довше 1 години, як зазначено в розділі «Спосіб застосування та дози».
Розчин, відновлений водою для ін’єкцій продемонстрував, хімічну та фізичну стабільність протягом 12 годин у разі зберігання при температурі 25 ºC. Відновлений розчин не слід зберігати у холодильнику або заморожувати.
З мікробіологічної точки зору відновлений розчин слід використати негайно. Інакше термін та умови зберігання перед застосуванням є відповідальністю користувача.
Розведений розчин для інфузій демонстрував хімічну та фізичну стабільність протягом 24 годин при температурі 2–8 °C. Готовий розчин для інфузій не слід заморожувати. З мікробіологічної точки зору готовий розчин для інфузій препарату Цимевен слід використати негайно. Інакше термін та умови зберігання перед застосуванням є відповідальністю користувача. При цьому термін зберігання не повинен перевищувати 24 години при температурі 2–8 °C, якщо відновлення і розведення відбувалося в контрольованих і валідованих асептичних умовах.
Будь-який невикористаний препарат або відходи слід утилізувати згідно з міцевими вимогами.
Діти
Існує обмежений досвід лікування дітей віком до 12 років (див. розділи «Фармакологічні властивості», «Показання», «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій», «Особливості застосування», «Спосіб застосування та дози», «Передозування», «Побічні реакції»).
Важно! Обязательно получите консультацию лечащего врача перед тем, как купить Цимевен лиоф. для раствора для инф. 500 мг фл. №1.
Найдите товар в каталоге
Введите в поиск Цимевен лиоф. для раствора для инф. 500 мг фл. №1 и кликните на препарат. Если вы уже в карточке товара и вам доступны характеристики - пропустите этот шаг.
Проверьте наличие и стоимость
Нажмите кнопку "Выбрать аптеку", установите город и проверьте наличие Цимевен лиоф. для раствора для инф. 500 мг фл. №1 в удобной для вас аптеке.
Бронируйте несколько препаратов
Если кроме Цимевен лиоф. для раствора для инф. 500 мг фл. №1 вам необходимо оформить бронь на другие препараты, используйте иконку "В список".
Выберите аптеку
Чтобы купить Цимевен лиоф. для раствора для инф. 500 мг фл. №1, выберите аптеку на карте или в списке аптек, кликните на нее, и товар добавится в корзину.
Проверьте корзину
Проверьте, есть ли Цимевен лиоф. для раствора для инф. 500 мг фл. №1 и другие препараты в корзине, нажмите кнопку "Заказать" и укажите номер телефона.
Дождитесь подтверждения заказа
Дождитесь СМС сообщения с подтверждением бронирования препарата Цимевен лиоф. для раствора для инф. 500 мг фл. №1 и заберите его в аптеке.
Купить Цимевен лиоф. для раствора для инф. 500 мг фл. №1 в аптеках Украины можно сделав бронь через сервис zdorovi.ua. Забронировать Цимевен лиоф. для раствора для инф. 500 мг фл. №1 можно в таких городах: и в других населенных пунктах Украины.
Copyright © 2021-2024 Zdorovi.UA