Цитрамон Экстра табл. №10

ReturnНазад
Цитрамон Экстра табл. №10
46.15 - 67.90 грн.
target

найдено в 150 аптеках

46.15 - 67.90 грн.
target

найдено в 150 аптеках

Средняя цена 56.38 грн.
Категория Болеутоляющие препараты
Препараты от головной и зубной боли

Жаропонижающие препараты
Код ATHN02BE51
Действующее вещество Парацетамол, кофеин
Фармгруппа Анальгетики и антипиретики. Парацетамол, комбинации без психолептиков.
Страна Украина
Производитель ЧАО ФФ Дарница
Дозировка 500 мг+50 мг
Форма таблетки
Температура хранения от 5°C до 25°C
Международное название Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
Регистрация UA/3984/01/01 от 17-08-2020
Рецепт без рецепта
Срок хранения 3 года
Детис 12-ти лет
Беременныезапрещено
Кормящиезапрещено
Аллергияс осторожностью
Диабетзапрещено
Водителиразрешено
Return Короткая инструкция

Короткая инструкция для Цитрамон Экстра табл. №10

print
share
composition

Состав

діючі речовини: paracetamol, сoffeine;

1 таблетка містить: парацетамолу 500 мг; кофеїну 50 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, метилцелюлоза, кроскармелоза натрію, повідон, кальцію стеарат.

testimony

Показания

Лікарський засіб чинить помірну болезаспокійливу та жарознижувальну дію. Показаннями для застосування є головний біль, включаючи мігрень, зубний біль, невралгії, ревматичний біль, періодичні болі у жінок; для полегшення симптомів застуди та грипу, болю у горлі.

composition

Противопоказания

Гіперчутливість до парацетамолу, кофеїну або до будь-якого іншого компонента лікарського засобу в анамнезі; тяжкі порушення печінки і/або нирок; вроджена гіпербілірубінемія; дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; алкоголізм; захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія; стани підвищеного збудження, порушення сну, епілепсія; виражене підвищення артеріального тиску, органічні захворювання серцево-судинної системи, у тому числі тяжкий атеросклероз, тяжка гіпертонічна хвороба; декомпенсована серцева недостатність, гострий інфаркт міокарда, пароксизмальна тахікардія, гіпертиреоз, гострий панкреатит, синдром Жильбера, тяжкі форми цукрового діабету, глаукома; вік понад 60 років.

Не застосовувати разом з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО.

Протипоказаний пацієнтам, які приймають трициклічні антидепресанти або бета-блокатори.

Usage

Способ применения

Лікарський засіб призначений для перорального застосування.

Дорослим та дітям віком від 12 років: по 1–2 таблетки 4 рази на добу. Інтервал між прийомами становить не менше 4 годин. Не приймати більше 8 таблеток (4000 мг парацетамолу/400 мг кофеїну) впродовж 24 годин. Не перевищувати рекомендовану дозу.

Не застосовувати разом з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол.

Тривалість лікування визначає лікар.

Діти.

Лікарський засіб не рекомендується застосовувати дітям віком до 12 років.

ReturnАналоги
Показать еще
ReturnНазад
Цитрамон Экстра табл. №10
46.15 - 67.90 грн.
target

найдено в 150 аптеках

46.15 - 67.90 грн.
target

найдено в 150 аптеках

Средняя цена 56.38 грн.
Категория Болеутоляющие препараты
Препараты от головной и зубной боли

Жаропонижающие препараты
Код ATHN02BE51
Действующее вещество Парацетамол, кофеин
Фармгруппа Анальгетики и антипиретики. Парацетамол, комбинации без психолептиков.
Страна Украина
Производитель ЧАО ФФ Дарница
Дозировка 500 мг+50 мг
Форма таблетки
Температура хранения от 5°C до 25°C
Международное название Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
Регистрация UA/3984/01/01 от 17-08-2020
Рецепт без рецепта
Срок хранения 3 года
Детис 12-ти лет
Беременныезапрещено
Кормящиезапрещено
Аллергияс осторожностью
Диабетзапрещено
Водителиразрешено